СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Команди-учасники фестивалю розповіли про свою участь у заході

Дата: 2-06-2018, 15:09.

Команди-учасники фестивалю розповіли про свою участь у заході Щойно у прес-центрі «Нової Доби» про свої враження від фестивалю тімбілдінгу «Summer Challenge»–2018, що відбувається сьогодні у Долині троянд, розповіли про свої враження команди-учасниці від «Ощадбанку» та «Юрія-Фарм». Для кожного з них фестиваль – це драйв, емоція, випробування і волонтерство.

– Ми беремо участь у фестивалі вже втретє. Торік зайняли друге місце, першого року – третє. Прямуємо до перемоги. Проте найперше – це мета, допомога неонатальному центру. Хороша ціль, надія дати життя, продовжити цим діткам життя. Друге – фестиваль об’єднує нас у велику, дружню і надійну сім’ю, тому для нас ця участь особливо важлива, – сказав Дмитро, учасник команди «Ощадбанк».

Представники команди «Юрія-Фарм» бере участь у фестивалю вдруге. Від заснування фестивалю компанія представляє не одну команду до участі.
– Цьогоріч нас представляло 12 команд, яких об’єднувала підтримка здорового способу життя, спорту. Для «Юрія-Фарм» благодійність – це не нове, ми беремо активну участь у всіляких заходах, присвяченій цій тематиці, – наголосили у команді «Юрія-Фарм».

Обидві команди впевнені, що будь-яка добра мета – це запорука розвитку соціальної відповідальності для будь-якого підприємства, і участь у подібних заходах на особистісному рівні сприяє іншому ставленні до роботі, що робота – це не просто заробляння грошей, а й допомога тим, хто цього потребує.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

У Черкасах сталася дорожньо-транспортна пригода по вулиці Смілянській. Повідомляють в прес-службі Патрульної поліції. Водій автомобіля Scania не
Наразі тут найбільше потребують четвертої позитивної групи, однак чекають на всіх бажаючих долучитися до доброї справи. Про це інформує телеканал
Про транспорт у Берліні ...
Галина Березенко, RSS
Спеціяльний поштовий штемпель ...
Лев Хмельковський, RSS
Про жнива ...
Сергій і Ольга Зінченки
Росія не залишила Грузію ...
Лев Хмельковський, RSS
«Хочу – можу» ...
Катерина Коваленко, RSS
Про Кривалівку ...
Лев Хмельковський, RSS
Спогади про літо ...
Тетяна Очеретяна, RSS