Новина із категорії: Анна Сакун, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Сама

Сама
Анна Сакун, RSS
Дата: 6-06-2018, 21:01.
Сама. Прокидаюся, лягаю спати, дивлюся серіали, читаю книжки, інколи швендяю вечорами містом, готую вечерю, гладжу кота і дивлюся сни.

Сама. Заробляю гроші, оплачую рахунки, позичаю-віддаю, купую їжу, завантажую фільми й тиняюся вночі темною квартирою, підпираючи час від часу стіни.

Сама. Ламаю бойлер, лагоджу жалюзі, тримаю пральну машинку, коли та скаче, як дурна, вирішую, що хочу мати в домі, і навіть навчилася користуватися вантузом.

Я сама. Вперше за останні 11 років свого життя я сама. Це і не добре, і не погано. Просто так є. Сама – і це зовсім інший стан, ніж коли ти з кимось чи заміжня.

Сама. Ймовірно, це стан душі. Бо що глибше я тону у цій самотності, то більше мені здається, що саме зараз так має бути.

Я маю побороти своїх демонів. Сама.

Теги: черкаси, черкаська область, новини черкас, черкаські новини, новини черкащини, самотність, психологія, блог, сакун, думки, щоденник блогера, квартира, життя, сон, кіт, демони

Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS