СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Спекотна погода зі зливами пануватиме влітку на Черкащині

Дата: 8-06-2018, 19:30.

Спекотна погода зі зливами пануватиме влітку на Черкащині Аномально тепле літо з окремими інтенсивними зливовими дощами прогнозують в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

Цього року літо розпочалося у квітні, тож і травень замість перехідного місяця вже був справжнім літнім. В останні 10 днів місяця було дуже тепло та надмірно сонячно - 151 година сонячного сяйва при нормі 93. Підвищена тепло та світло забезпеченість, а також достатня кількість вологи в ґрунті обумовили прискорений розвиток рослин та суттєве скорочення міжфазових періодів розвитку. Так, наприкінці травня вже почала цвісти липа, а в деяких районах нашої області озима пшениця вже досягла молочної стиглості, тобто почалося дозрівання. А це на 20 днів раніше багаторічних строків та дуже рано, як для нашого регіону.

За кліматом, літо на Черкащині тепле з окремими спекотними періодами. Абсолютний максимум температури повітря становить +40° і відмічався у серпні 2010 року, абсолютний мінімум +1° – у серпні 1966 р.

Аналізуючи кліматичні особливості літнього сезону, чисельні розрахунки, а також особливості синоптичних процесів поточного року, можна зробити висновок, що літо 2018 року очікується аномально тепле з окремими інтенсивними зливовими дощами.

Теги: черкаси, черкаська область, погода, погода на Черкащині, погода в Черкасах, літо, літо 2018


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS