СПОРТ


Новина із категорії: Новини » Спорт

Роздрукувати        Друкована версія

Популярну баскетбольну команду світу може поповнити черкасець (ВІДЕО)

Дата: 8-06-2018, 12:00.

Популярну баскетбольну команду світу може поповнити черкасець (ВІДЕО) Одну з найпопулярніших баскетбольних команд світу може підсилити черкасець. Йдеться про вихованця школи «Черкаських Мавп» Святослава Михайлюка. Про це інформує ФБУ.

Напередодні випускник «Канзасу» разом із ще п’ятьма гравцями відбув перегляд до американського клубу «Лос-Анджелес Лейкерс». Усе – у межах драфт-комбайну. Це відбір до найсильнішої баскетбольної ліги планети. Спортивні оглядини Святослав Михайлюк, на думку фахівців, склав на «відмінно». Скаути однієї з найпопулярніших команд світу назвали черкасця кращим серед усіх інших гравців.

Напередодні вихованець місцевої школи баскетболу пройшов подібні ігрові кастинги у чотирьох американських клубах. Там наш Святослав також отримав позитивні відгуки скаутів та експертів.
Відео ТРК «ВІККА»:

Теги: черкаси, черкаська область, спорт, баскетбол, Черкаські Мавпи


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS