ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Понад 17 тисяч черкащан знайшли роботу

Дата: 8-06-2018, 13:23.

Понад 17 тисяч черкащан знайшли роботу У січні-травні 4,4 тис. роботодавців регіону поінформували центри зайнятості та філії ОЦЗ про наявність 19,7 тис. вакансій. Це на 6,1% більше, порівняно з відповідним періодом минулого року. Збільшення надходження розширило можливості служби зайнятості щодо працевлаштування пошукачів роботи. Тож від початку року роботу отримали понад 17,5 тис. осіб, що майже на 1 тис. осіб більше ніж у січні-травні торік. Про це «Нова Доба» дізналася із Черкаського обласного центру зайнятості.

Слід зазначити, що понад 40% з них були працевлаштовані в перші дні після звернення до центрів зайнятості та філій ОЦЗ ще до набуття статусу безробітного. За сприяння служби зайнятості роботою забезпечено понад 4,6 тис. осіб, які потребують додаткових гарантій держави у працевлаштуванні, з них 311 осіб з інвалідністю, майже 7 тис. жінок, понад 5,4 тис. осіб з числа молоді у віці до 35 років, більше 9,3 тис. мешканців сільської місцевості. За направлення центрів зайнятості та філій ОЦЗ у січні-травні п.р. працевлаштовані 43 внутрішньопереміщених осіб та 182 особи з числа демобілізованих військовослужбовців учасників АТО.

До тимчасової зайнятості були залучені 5,5 тис. осіб шляхом їх участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Із метою стимулювання створення нових робочих місць, в першу чергу для осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, роботодавцям надавалась компенсація витрат єдиного соціального внеску. Таким чином, з початку року були працевлаштовані 144 особи з числа безробітних.

Завдяки отриманню одноразової допомоги по безробіттю 29 осіб відкрили власну справу. Основними напрямками підприємницької діяльності є сфера оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів, сільське господарство тощо.

Станом на 1 червня послугами обласної служби зайнятості користувалось 15,9 тис. безробітних, що на 10% менше ніж на цю дату торік. З них 12,9 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю у травні 2018 року становив 2280 грн., що на 391 грн. більше, ніж у травні 2017 року.

Теги: черкаси, черкаська область, працевлаштування, робота, центр зайнятості, роботодавці, шукачі роботи


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS