Центральними вулицями Черкас бігали спортсмени

Дата: 10-06-2018, 10:00

Центральними вулицями Черкас бігали спортсмени
9 червня у місті Черкаси відбувся Олімпійський день. Наймасштабнішим заходом дня став олімпійський пробіг на 1400 метрів центральними вулицями міста. Півтори тисячі черкащан долучилися до пробігу. Серед них: представники влади та різноманітних організацій, депутати, журналісти, спортсмени та тренери, учні загальноосвітніх та спортивних шкіл, військові та просто жителі міста. Старт цьогорічному олімпійському пробігу давали срібний призер Олімпійських ігор Сергій Куліш та Олімпійський чемпіон Андрій Хіміч. Першим здолав 1400 метрів пробігу та фінішував найшвидше черкаський лекгоатлет Денис Нечипоренко. Про це «Нова Доба» дізналася у відділенні НОК в Черкаській області.

– Олімпійський день гуртує не лише спортивну спільноту, але й усіх черкащан, які ведуть здоровий спосіб життя. Третій рік поспіль проводимо цей пробіг у такому масштабному форматі. З кожним роком статус нашого заходу і кількість його учасників лише зростає, нині маємо вже близько півтори тисячі охочих. Це радує, оскільки наша мета – створити своєрідний майданчик, місце зустрічі для людей, які долучаються до здорового способу життя, які тут знаходять однодумців, обмінюються думками, заводять нові знайомства, – відзначає голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда, який також щороку бере участь у пробігу.

Спеціальну розминку для всіх учасників пробігу цього року підготувала та провела гостя заходу, бронзова призерка Олімпійських ігор Олена Говорова.

– Розминка – це обов’язковий і дуже важливий етап підготовки до подальшого навантаження. Саме таку розминку я особисто виконую вже більше 20 років, але кожен може її спробувати й для себе. Це – вправи з легкої атлетики, які нібито й легкі, але дуже дієві та корисні для нашого організму. Якщо будете виконувати її щодня, то результат відчуєте обов’язково. І хочу наголосити, що тренуватися треба постійно, оскільки рух – це не лише гарне тіло, але й гарний настрій і самовдосконалення. І на прикладі сьогоднішнього пробігу скажу, що навіть якщо вже не можете бігти – просто йдіть, але отримуйте задоволення від руху, – розповідає Олена Говорова.

Також в рамках Олімпійського дня на маленьких відвідувачів чекали забіги на 30 та 60 метрів, майстер-класи, розмальовка аква-гримом і мехенді, аніматори тощо.

Фоторепортаж із заходу можна подивитися тут.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода