СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

127 прикордонників змагатимуться на Черкащині

Дата: 11-06-2018, 20:04.

127 прикордонників змагатимуться на Черкащині У Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота розпочався чемпіонат Держприкордонслужби з кульової стрільби. Для участі в чемпіонаті на Черкащину прибули 25 команд із усіх органів та підрозділів прикордонного відомства. 127 кращих спортсменів Державної прикордонної служби України боротимуться за першість у чемпіонаті, багато серед них ветеранів війни. Змагання присвячені пам’яті генерал-майора Ігоря Момота. Про це «Новій Добі» стало відомо з відділення НОК України в Черкаській області.

Урочисте відкриття відбулося 10 червня в Черкасах на площі Слави. Під час відкриття десятьом прикордонникам вручили відзнаки Президента України за участь в АТО, за особисту мужність і відвагу. На запрошення Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота долучився до відкриття та самих змагань голова відділення НОК України в Черкаській області Андрій Більда.

– Черкащина славиться своїми досягненнями у кульовій стрільбі. Всі чекали на першу нагороду під час Олімпійських ігор в Ріо, і саме черкащанин Сергій Куліш її здобув. Упевнений, учасники чемпіонату, який уже 9 років поспіль збирає кращих із кращих, і цього разу продемонструють гарні результати, – зазначив Андрій Більда.

Учасники за ці дні пройдуть низку етапів змагань. Команди збиратимуть, заряджатимуть магазин та розбиратимуть автомат, змагатимуться зі стрільби зі зміною магазина, з обмеженням часу, у русі та після фізичного навантаження. 12 та 13 червня учасники випробують свої сили у дуельній стрільбі, яка відбудеться у три етапи, визначать кращих у комбінованій вправі та командному змаганні з біатлону.

Поруч із професійними стрілками поза конкурсом чемпіонату випробував свої сили у стрільбі і голова відділення НОК Андрій Більда. Він у вправі 30 вистрілів лежачи на 100 метрів «настріляв» 271 очко, цей результат дорівнює першому розряду.

Теги: черкаси, черкаська область, Державна прикордонна служба, змагання, прикордонники, стрільба, Андрій Більда, чемпіонат


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS