КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

«Барви літа у Великому Хуторі» замайоріли в Драбові

Дата: 11-06-2018, 22:01.

«Барви літа у Великому Хуторі» замайоріли в Драбові Урочисте відкриття чергового районного дитячого мистецького фестивалю «Барви літа у Великому Хуторі» відбулося 8 червня у Драбові. Відомо, що фестваль заснований районною радою, районною державною адміністрацією та Великохутірською сільською радою. Про це «Нова Доба» дізналася із Драбівської районної ради.

Цей фестиваль заснований із метою вшанування пам’яті педагога, краєзнавця, уродженця села Великий Хутір Олександра Дорошенка.

Захід проведено на базі місцевої школи. Саме тут юні драбівчани та гості із Золотоніщини сьогодні змогли реалізувати свій творчий потенціал, дізнатися нове про історію і культуру рідного краю.

У цьому році учасники фестивалю мали можливість проявити свій талант на мистецький майданчиках «Слово», «Декоративний розпис», «Художнє фото», «Декупаж», «Туристичні розваги», «Краєзнавство»; переглянути фотовиставку «Люблю цей світ», відвідати музей, взяти участь у танцювальному флеш-мобі «Квітка бажань», переглянути концерт та отримати відзнаки за перемоги.

Теги: черкаси, черкаська область, Барви літа у Великому Хуторі, Драбів, фестиваль, вшанування пам'яті, мистецький захід


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS