СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Канівські депутати дегустували шкільний обід

Дата: 12-06-2018, 19:04.

Канівські депутати дегустували шкільний обід У четвер, 7 червня, в ході останнього засідання сесії Канівської міської ради депутати заслухали інформацію тимчасової комісії з вивчення питання харчування дітей в дошкільних та шкільних закладах освіти міста Канів. Про це «Нова Доба» дізналася із Канівської міської ради.

Нагадаємо, у лютому, депутат Олександр Корнієнко порушив питання незадовільного харчування школярів. Відтак, було сформовано відповідну комісію за участі представників депутатських фракцій, а саме: Вадима Туливітра, Михайла Майстренка, Тамари Щур, Віктора Золіна, Віктора Хоменка, Галини Каретнікової. Очолив комісію ініціатор перевірки Олександр Корнієнко.

Комісія працювала з березня по червень. За час роботи відбулось 5 засідань та 13 перевірок дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів міста. Деякі заклади були відвідані двічі.

Здійснюючи перевірку їдалень, депутати й самі скуштували й перевірили, який він сьогодні – шкільний обід. Оцінка депутатів: їсти можна!
– Усе на достатньому рівні. На трійку або навіть на четвірку, – говорить депутат Тамара Щур. – Але, звичайно, випадки, що діти не їдять, є. Вони краще візьмуть гроші у батьків і натомість куплять чіпси або сухарики.

Звичайно, були виявлені в ході перевірок і порушення. Так, зокрема, на столах у їдальнях немає серветок, біля умивальників - мила та рушників; є випадки, що кухарки працюють без головних уборів, посуд миється в непроточній воді, в журналі прийому продуктів не були виставлені деякі дати привозу; не було графіка харчування учнів тощо. Утім, відзначають депутати, що при повторній перевірці, окремі недоліки вже були усунуті.

– На сьогодні якихось суттєвих порушень комісія не виявила. Разом з тим ще вивчаються документи, тому висновки робити рано. Комісія продовжить свою роботу до вересня, – зауважив голова комісії.

Теги: черкаси, черкаська область, шкільний обід, депутати, Канів, Канівська міська рада, дегустація


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS