Гороскоп від «Доби»

Дата: 13-06-2018, 08:00

Гороскоп від «Доби»
Овен. Гарний день для експериментів. Будьте впевненими та сміливими. У роботі беріться тільки за реальні справи, в яких бачите перспективу. Не потрібно створювати суєту і видимість роботи.

Телець. Зірки не радять бути занадто відвертими із оточуючими людьми. Зірки говорять, що 13 березня може стати не простим днем. Щоб витримати можливі життєві удари, потрібно проявити гнучкість розуму і нестандартність мислення. В роботі спробуйте не провокувати конфліктних ситуацій.

Близнюки. Вас супроводжує удача. Можливо, час придбати лотерейний квиток. Також сьогодні може бути один з вирішальних днів для вашої професійної кар'єри. Можливо, доведеться з'ясувати відносини з керівником. Вечір потрібно провести в компанії близької людини.

Рак. Думайте про майбутнє, а не про минуле. Саме час ставити нові цілі. Вам варто якомога більшу увагу приділити повсякденним справам і звичним обов'язками. Не потрібно відкладати на потім важливу розмову з кимось із родичів. Сьогодні вам доведеться вирішувати важливі побутові питання, але ви впораєтеся.

Лев. Не переоцінюйте свої можливості. Краще заручитися підтримкою. Можливо, що в цей день ви будете сумніватися в своїх силах і правильності вибору. Вам захочеться втекти від проблем подалі, але незабаром ви повернетеся до того, з чого починали. Обережніше з висловами, не варто проявляти впертість і тиснути на співрозмовників.

Діва. Ні з ким не діліться планами на майбутнє, щоб уникнути заздрощів. Вам потрібно серйозно задуматися про майбутнє. Проявіть більше уваги і турботи до своїх близьких і рідних людей. Дехто соромиться просити у вас про допомогу, тому уважніше придивіться до нужденних. Не варто давати обіцянок, які не збираєтеся виконувати.

Терези. Гарний день для коротких поїздок, ділових зустрічей та відряджень. Сьогодні висока ймовірність того, що ви познайомитеся з людьми, які в майбутньому стануть для вас надійними партнерами і друзями. Прислухайтеся до порад тих, кому давно довіряєте.

Скорпіон. Будьте обережними із технікою. Підвищена аварійність. Сьогодні вам не потрібно перевитрачати сили і енергію. Краще буде, якщо ви побережете свої сили і енергію. Довіряйте своїй інтуїції, і не спілкуйтеся з людьми, які здаються вам нещирими.

Стрілець. Гарний день для великих покупок, фінансових вкладень. Вам доведеться серйозно задуматися про недалеке майбутнє. Все складеться якнайкраще, якщо будете максимально пунктуальним і уважним до деталей. Варто проявити більше уваги до свого харчування.

Козеріг. Зірки радять не розслаблятися, а закінчити розпочаті справи. Сьогодні буде дуже вдалий день для реалізації нових ідей і планування нових проектів. Можливо, вам не вдасться уникнути зустрічі, від якої ви намагаєтеся втекти. Постарайтеся не ставати приводом для пліток.

Водолій. Гарний час для навчання. Це стосується не лише роботи, а й хобі. Все задумане вами здійсниться, якщо ви не бажаєте зла іншим людям.

Риби. Краще не давати обіцянок, якщо Ви не впевнені у їхньому втіленні. Вам потрібно наполегливо рухатися до вашої мети, що б не трапилося. Варто приділити велику увагу здоров'ю. Постарайтеся не застудитися.


Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода