СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Казкове місце для відпочинку створили у Смілянському лісгоспі

Дата: 12-06-2018, 20:01.

Казкове місце для відпочинку створили у Смілянському лісгоспі Та відпочинок у лісі повинен бути безпечним, зручним та затишним. Для цього лісівники ДП «Смілянський лісгосп» постійно займаються створенням рекреаційних пунктів, адже наявність облаштованих місць відпочинку знижує ризик виникнення пожеж в лісах, сміттєзвалищ, частково сприяє контролюванню масового перебування населення у лісі. Інформують в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

У Володимирівському лісництві під керівництвом лісничого Олександра Кисилічина було створено новий рекреаційних пункт. Основною родзинкою даної зони відпочинку є лісова криничка, що знаходиться на обході майстра лісу Петра Ярошенка, який і взяв її під свою опіку.
У криничці чудова смачна вода, адже, як зазначають лісівники, ліс значно поліпшує бактеріологічні властивості води та зменшує кількість бактерій у воді більш ніж у 20 разів.
Казкове місце для відпочинку створили у Смілянському лісгоспі
У рекреаційному пункті є все необхідне для відпочинку – стіл та лавки для відпочинку під відкритим небом, місце для розведення вогню та сміття. Тож кожен бажаючий, відвідавши це казкове місце, зможе зручно відпочити та насолодитися смачною водою з лісової кринички.
«Щороку проводимо значну роботу із відновлення та впорядкування гідрологічних, історичних об’єктів, що знаходяться на території держлісфонду. Розвиваємо мережу рекреаційних пунктів. Вважаємо безпосереднім обов’язком взяти кожний такий об’єкт під особисту охорону, тримати в належному стані прилеглу територію, встановити усі необхідні зручності для відпочинку громадян», – зазначив директор ДП «Смілянський лісгосп» Юрій Сегеда.

Теги: черкаси, черкаська область, ліс, лісівники, місце відпочинку, криничка, Смілянщина


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS