СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах обрали кращого держслужбовця

Дата: 13-06-2018, 11:22.

У Черкасах обрали кращого держслужбовця На базі Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів відбувся II тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». За результатами оцінювання, організаційним комітетом буде визначено переможців та лауреатів ІІ туру в номінаціях «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст». Про це «Нова Доба» дізналася із прес-служби Черкаської ОДА.

За інформацією заступника голови оргкомітету ІІ туру Сергія Демченка, Конкурс проводиться десятий рік поспіль. До складу оргкомітету увійшли представники апарату та керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники вищих навчальних закладів та Профспілки працівників державних установ.

Вітаючи конкурсантів, співголова оргкомітету – начальник Міжрегіонального управління Нацдержслужби України в м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях Олександр Якубенко відзначив, що Конкурс «Кращий державний службовець» дає реальну можливість виявити найбільш професійно підготовлених до кар’єрного росту державних службовців та сприяє розвитку кадрового потенціалу державної служби.

Конкурсні завдання передбачали проведення тестування з питань етики та службового етикету державних службовців, співбесіди з питань державного управління та проведення круглого столу для публічних виступів конкурсантів.

Державні службовці успішно пройшли всі етапи ІІ туру і продемонстрували кращі фахові компетентності, підтвердили високий рівень професіоналізму та ерудованості.


Довідково:

Щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» започатковано у 2008 році з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Організаційне забезпечення конкурсу здійснює Національне агентство України з питань державної служби.

Підготовку до ІІ туру учасники Конкурсу пройшли в Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів за програмою короткострокового тематичного семінару для переможців І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Теги: черкаси, черкаська область, Кращий державний службовець, конкурс, державна служба, кращий спеціаліст, кращий керівник


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS