Гороскоп від «Доби»

Дата: 14-06-2018, 08:00

Гороскоп від «Доби»
Козеріг. Сприятливий день. Ви з легкістю зможете реалізувати свої плани, розширити перспективи діяльності. Ймовірно, сьогодні вам доведеться рішуче взятися за вирішення різних проблем. Не намагайтеся ставити перед собою глобальні завдання або займатися кількома справами одночасно.

Водолій. Цього дня можливі матеріальні витрати, навіть втрати. Вони можуть бути пов'язані з дітьми чи родичами. Будьте обачні, контролюйте все, що відбувається в професійній та особистій сферах життя. Не скупіться. Гарний день для спонтанних рішень та неординарних вчинків.

Риби. День, сприятливий для покупок. Він може стати плідним, якщо ви зможете сконцентрувати свою енергію і застосуєте її правильно. Творчий підхід до справи, щирі почуття і доброзичливість забезпечать вам успіх. Робіть корисні покупки, почніть ремонт в будинку, або зробіть перестановку.

Овен. Суперечливий день. У першій половині дня ви з легкістю зможете реалізувати свої плани. Успішною виявиться співпраця з партнерами. Можете звернутися до начальства з тим, що давно планували і ніяк не наважувалися сказати. Уникайте знайомства з Левами і Тельцями. Якщо є можливість, проведіть вечір на природі.

Телець. Сьогодні зірки рекомендують вам стримуватися. Можна навіть постувати, це допоможе тверезо оцінювати дійсність. Будьте обачними і стриманими в спілкуванні. Від вашої витримки і розважливості буде залежати успіх всіх подальших справ. День обіцяє бути динамічним. Налаштуйтеся на активну роботу.

Близнюки. День пробудження і перетворення космічної енергії. Виключіть великі покупки або комерційні операції, що вимагають значних капіталовкладень. Не слід ризикувати. Якщо відчуваєте напруження – відкладіть всі справи і відпочиньте.

Рак. З'явиться можливість оцінити все погане і хороше, оскільки раніше на це просто не вистачало часу і сил. Приділіть більше уваги дітям – спілкування з ними підніме настрій. День принесе спокій і стабільність. Насолоджуйтеся.

Лев. Можливо, саме сьогодні невирішені проблеми або відкладені на деякий час справи закрутять вас в каруселі. Сміливо йдіть на зустріч випробуванням. Від вашої витримки і розважливості буде залежати успіх подальших справ. Не поспішайте братися за нову роботу. Спершу завершіть попередні справи.

Діва. Сприятливий день. Ви з легкістю зможете реалізувати свої плани. Успішним виявиться співпраця з діловими партнерами. Постарайтеся проявити мудрість і такт. Якщо є можливість, проведіть вечір цього дня на природі.

Терези. Це день творчого підйому. Він обіцяє бути насиченим цікавими подіями в особистому житті, проте важливі справи або несподівана звістка змусять ненадовго забути про захоплення. Не виключено, що до вас завітають старі знайомі. Вечір проведіть наодинці зі своїми думками, в тиші.

Скорпіон. Сьогодні важливо не поспішати із прийняттям важливих рішень. День обіцяє бути сприятливим і гармонійним. Бажано сходити в гості або запросити гостей до себе. Можна також спробувати відгородитися від суєти, медитувати.

Стрілець. Уникайте людей, які викликають у вас негативні емоції та відчуття. Наберіться терпіння, вам слід зайняти вичікувальну позицію. Прислухайтеся до думки оточуючих, навіть якщо вона протирічить вашій. Не час для усамітнення. Зірки радять бути в центрі подій.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода