СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах рятувальники звільнили з пастки собаку

Дата: 14-06-2018, 17:05.

У Черкасах рятувальники звільнили з пастки собаку Уранці, 13 червня черговий караул 3-ї державної пожежно-рятувальної частини отримавши звернення громадян про допомогу виїхав, до мікрорайону Лісовий, де до віконного приямку підвального приміщення житлового будинку на вулиці Генерала Момота потрапив собака.

Мешканці будинку, що зустріли рятувальників повідомили, що намагалися звільнити пса, проте через великий розмір тварини, грати та значну глибину ями це у них не виходило. Зі слів жителів, собака просидів у пастці всю ніч.

Прибувши на місце події, бійці ДСНС, прибрали грати, спустившись на дно приямку та підняли тварину на поверхню. Внаслідок пригоди безпритульний собака, яким тривалий час опікуються мешканці усього будинку, не постраждав.

Теги: черкаси, черкаська область, собаки, пастка, рятувальники, підвал, ДСНС


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS