Як обрати дитячий табір

Дата: 17-06-2018, 15:00

Як обрати дитячий табір
На думку багатьох педагогів, відпочинок у дитячому таборі позитивно впливає на виховання та розвиток дитини. Дозвілля без батьків вчить дитину самостійності, допомагає розвинути комунікативні здібності та, звичайно, сприяє хорошому відпочинку після насиченого навчального року.
Утім, ідея відправити дитину в літній табір часто викликає занепокоєння та острах у батьків. Однак хороша підготовка та поінформованість батьків дозволяють правильно вибрати місце відпочинку для малечі. Тому перш ніж робити висновки, відправляти дитину в той чи інший табір чи ні, потрібно визначитися, на що звертати увагу під час вибору закладу і як перевірити якість його роботи і безпечність для дитини.

Батькам варто, насамперед, звернути увагу на три головні характеристики: безпеку відпочинку, працівників табору та програму відпочинку.
Експерти радять спочатку ознайомитися з інформацією на сайті закладу, з фотографій оцінити рівень технічного забезпечення в таборі. Також мають значення відгуки про певний табір на батьківських форумах.

Наступний крок – перевірка реєстрації закладу у Державному реєстрі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Наявність табору у переліку означає державну відповідальність за безпеку дітей та відповідність нормативно-правовим актам.
Крім того, кожен оздоровчий заклад проходить державну атестацію. Батьки повинні звернути увагу на її результати та категорію закладу.
Експерти радять відвідати дитячий табір та поспілкуватися з адміністрацією. Поцікавтеся, скільки дорослих працюватимуть з групою та який рівень підготовки вони мають, чи є чергові медики на території.

Якщо ви підписуєте договір, перевірте, хто відповідальний за дітей у разі нещасного випадку. Окрім цього, поцікавтеся у адміністрації стосовно охорони території, розважальних заходів та харчування.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода