У Драбові футболісти зіграли внічию

16 червня у смт Драбів на стаділоні «Колос» зібралося понад 400 глядачів. Цього дня в рамках Чемпіонату Черкаської області з футболу відбувся матч «Альтаїр» (Драбів) – «ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин). Гра закінчилася нічиєю: 1:1 (1:0).

«Альтаїр» (Драбів) – «ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин) 1:1 (1:0)
Голи: Ю.Дмитренко (34) – А.Вакуленко (69).

«Вечірка» в Драбові очікувано пройшла в англійському стилі – жорстка чоловіча боротьба за кожен клапоть ігрового поля. До речі, приємно порадував стан газону на стадіоні «Колос» (респект президенту ФК «Альтаїр» Григорію Плічко).
На старті поєдинку приїжджа команда втратила одного із своїх лідерів – через травму достроково завершив гру Віталій Грицай.
Суперники природно вичікували на помилку свого опонента – і вона відбулася на 18-ій хвилині: Олександр Колос, скориставшись обрізкою, підхопив м’яча, прослизнув поміж центральних захисників, втім, пробив повз ближню стійку воріт гостей. В одній із наступних атак «Альтаїра» Вадим Гонщик зі свого правого флангу вирізав шкіряну кулю, а Володимир Ординський у високому стрибку наніс удар – голкіпер лебединців Дмитро Козаченко витягнув м’яча із-під поперечки.
Біля протилежних воріт Андрій Лєнчінков парирував дальній підступний удар В’ячеслава Ткаченка, а на підборі після розіграшу кутового влучності бракувало Тимофію Листопаду.
Гол відбувся на 34-ій хвилині поєдинку. Володимира Ординського завалили на боковій лінії карного майданчика – арбітр, не наважившись ставити пенальті, обмежився призначенням штрафного удару. Денис Бреус поцілив у дальню стійку воріт, а капітан драбівчан Юрій Дмитренко результативно зіграв на добиванні.
Героєм заключних перед перервою хвилин став Олег Гопка. Спочатку захисник господарів поля пальнув зі стандарту над поперечкою шполян, а потім головою виніс м’яча з лінії власних воріт після удару Мар’яна Литовчака на підборі під час розіграшу кутового.
На початку другого тайму Вадим Гонщик прямим ударом зі стандарту намагався пробити голкіпера «ЛНЗ-Лебедин» – Дмитро Козаченко буквально на «стрічці» зупинив м’яча.
Гості поступово почали перехоплювати ініціативу у грі. І на 69-ій хвилині Антон Вакуленко завдячуючи рикошету зрівняв рахунок у матчі – 1:1.
За десять хвилин удар Андрія Калініча парирував голкіпер драбівчан Андрій Лєнчінков. Біля протилежних воріт Олександр Колос свій індивідуальний прохід завершив ударом в руки Козаченка. А на постріл Юрія Дмитренка зреагував захисник лебединців Тимофій Листопад.
Непорозуміння між Андрієм Калінічем і боковим арбітром на 85-ій хвилині обернулося для останнього вилученням з поля.
Господарям не вдалося скористатися більшістю: гарні нагоди мали Олександр Колос та Артем Білоус. Відтак, у підсумку маємо бойову нічию – 1:1.