Гороскоп від «Доби»

Дата: 19-06-2018, 08:00

Гороскоп від «Доби»
Овен. Вам не варто звільнятися, якщо ви ще не знайшли нову роботу. Більш того, не варто розривати відносини на емоціях. День підказує, як залагодити особисті проблеми і задовольнити примхи, не завдаючи шкоди власним планам, не псуючи стосунки з потрібними людьми.

Телець. Тельцям варто уникати конфліктів із Козерогами і Рибами. Намагайтеся заручитися підтримкою Дів. День вимагає системного конструктивного мислення, уміння організовувати час, допомагає знайти похибки в кошторисах, розрахунках, рецептах, лекалах.

Близнюки.
Удача сьогодні на вашому боці. Ризикуйте і будьте на коні. Можна взяти участь у лотереї або поговорити з близькими про те, що давно боялися озвучити. Краще не відкладати офіційні і дружні візити, а також роботу, що дозволяє розставити крапки над «i». День допоможе структурувати інформацію, відсікти зайве, підвести підсумки, прикинути плани на майбутнє.

Рак. Вам сьогодні не варто приймати важливих рішень. Пам'ятайте - ваш панцир вас захищає, але не оберігає від навколишнього світу. Зірки рекомендують уточнити план, інструкцію, маршрут, нюанси індивідуального контракту чи усної угоди. Не завадить додаткова ясність у відносинах з лікарем, роботодавцем, учителем, учнем, або з сервісом, яким ви користуєтеся.

Лев. Сьогодні вам дозволено гарчати. Ваші зауваження сьогодні конструктивні і опоненти зможуть адекватно сприймати критику. Хороший момент для програмування, упорядкування та реструктуризації віддаленої листування, віртуального контенту. Можна розраховувати на підтримку в нештатній ситуації

Діва. Знайомі Тельці сьогодні можуть звернутися до вас за підтримкою. Не відмовляйте їм в цьому. Вам не варто боятися сюрпризів: сьогодні вони нетривалі і опосередковано працюють на основну мету. Можливо, події розвиватимуться швидше, ніж ви планували. Результат може бути досягнутий несподіваним шляхом, або виявитися не зовсім звичайним.

Терези. Вам варто спокійніше реагувати на чужі примхи: в цей день вони обмежені рамками закону, регламенту, договору або іншої системи. З понеділка для Вас почнеться не тільки новий тиждень, але і низка вдалих угод і хороших пропозицій.

Скорпіон. Хоча б сьогодні припиніть жалити себе і оточуючих. Тримайте себе в руках і пам'ятайте, що вівторок - ваш день! Сьогодні вам щаститиме. Можете довіряти інтуїції. Увечері порадуйте рідних смачною вечерею, або сходіть разом на прогулянку.

Стрілець. Будьте обережніше на поворотах. Сьогодні щасливий випадок дозволить вам коректно вийти з делікатної ситуації, не втративши гідності. Може з'явитися вдалий привід для завершення переговорів, припинення дискусії, переведення відносин на інший рівень. Не виключено раптове осяяння, поява незаперечного аргументу з несподіваного джерела.

Козеріг. Сьогодні ваша впертість зіграє вам на руку. Але не заграйтеся! Особливо в суперечках з Вагами. Зірки підказують, що сьогодні не найкращий день для компромісу, але всі ваші зусилля матимуть успіх.

Водолій. Ваша стихія, вода, сьогодні буде прихильною до вас Можливо, саме час записатися в басейн або запланувати відпусту на море. Також сьогодні буде нескладно підібрати відповідні слова, опинитися в потрібному місці в призначену годину.

Риби.
Те, про що ви не знаходили приводу поговорити, питання, що соромилися запитати, – все це сьогодні можете зробити без побоювання. Зірки радять навести ясність у планах, у побуті, бюджеті. Щоб звільнити місце для нового, необхідно позбутися від непотрібного.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода