Фінал дитячої футбольної першості Черкаської області пройшов у Звенигородці

Рік від року на Звенигородщині зростає популярність наймасовішого виду спорту – футболу. Радують як дорослі, так і дитячі колективи. За словами футбольних спеціалістів сьогодні можна з певністю говорити, що футбол в районі перебуває на підйомі. Ще одним підтвердженням тому стало проведення 15 червня фінальних змагань першості Черкаської області серед команд юних футболістів 2005-2006 років народження. Про це «Нова Доба» дізналася в Звенигородській РДА.

Взагалі вихід у фінальну стадію чемпіонату такого рівня для звенигородчан вже чимале досягнення та отримання неоціненного досвіду. Віддати належне нашим хлопцям з команди «ДЮСШ-1 Звенигородка», в боротьбі з ровесниками із двох сильних Черкаських команд та однією з міста Умані, вони показали класну та вольову гру і поступилися лише за серією післяматчевих пенальті. А чемпіонський кубок першості області завоювали футболісти обласного центру. Всі учасники фінальних змагань отримали нагороди: кубки, медалі та футбольні м’ячі з рук голови Звенигородської районної ради Володимира Кучера.