КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Новини » Кримінал

Роздрукувати        Друкована версія

На Черкащині головбуха сільради підозрюють у привласненні 180 тис. гривень

Дата: 20-06-2018, 14:00.

На Черкащині головбуха сільради підозрюють у привласненні 180 тис. гривень Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактами заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 2, 3 ст. 191 Кримінального кодексу України. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі прокуратури Черкаської області.

Установлено, що депутат однієї з сільських рад Черкаського району, будучи головним бухгалтером цього ж органу місцевого самоврядування, шляхом зловживання службовим становищем упродовж 2014-2015 років привласнила кошти місцевого бюджету на суму понад 180 тис. грн.

У рамках досудового розслідування в зазначеному кримінальному провадженні, яке розпочато за матеріалами Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, зібрано достатньо доказів, на підставі яких зазначеній особі, з урахуванням вимог ст.ст. 480-481 КПК України, повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 2, 3 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.

На цей час проводяться всі необхідні слідчі та процесуальні дії для повного та всебічного дослідження обставин кримінального провадження, завершення досудового розслідування та скерування обвинувального акта до суду в розумні строки.

Довідково: заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно, карається позбавленням волі на строк від 3 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
Нестандартна бабуся ...
Валерія Тімергаліна, RSS
На безкраїй ниві афоризму… ...
Володимир Даник, RSS
Нічний гість ...
Анна Сакун, RSS
Одна з пісень Висоцького ...
Володимир Даник, RSS
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS