Гороскоп від «Доби»

Дата: 22-06-2018, 08:00

Гороскоп від «Доби»
Овен. Не бійтеся відкриватися, будьте простішими. Не критикуйте себе та інших. Не намагайтеся все контролювати. Відчайдушні спроби тримати все під контролем в рази знижують шанси на щастя і успіх. Зараз саме час розслабитися і пливти за течією.

Телець. Використайте час, який зараз маєте для наведення ладу у справах, домі чи на роботі. Монотонна та скрупульозна праця сьогодні вам добре вдаватиметься – скористайтеся цим шансом. У кінці тижня отримаєте винагороду. Можливий потужний приплив натхнення, що дозволить доробити те, що відкладали не один день.

Близнюки. Витратити дорогоцінну енергію бажано для самовдосконалення та вирішення поточних завдань. Напади ліні та апатії варто придушувати одразу ж. Не завадить дисципліна в побуті і в почуттях, особливо вранці і вдень. Сходіть на каву з друзями.

Рак. Сприятливий час для важливої та відповідальної роботи. Якщо докласти зусиль, то вдасться вирішити складні завдання та довести до кінця те, що було розпочато раніше. Не бійтеся просити про допомогу і допомагати іншим.

Лев. День буде сприятливим для тих, хто задумав пошук союзників та однодумців. Шанси зацікавити інших власними ідеями високі. Мудрість і витримка супроводжуватимуть вас сьогодні, а тому складні справи та завдання даватимуться легко.

Діва. Доводьте почате до кінця та не відступайте і тоді вдача може посміхнутись вам. На допомогу зі сторони розраховувати не варто – перш за все покладіться на себе. Астрологи мають застереження щодо фінансових справ та рекомендують бути уважними, адже навіть невелика необачність може призвести до втрат.

Терези. Не критикуйте і не засуджуйте інших, спокійно сприймайте і приймайте інші точки зору – не потрібно завжди з усіма боротися. Намагайтеся зрозуміти інших людей і чому вони роблять саме так, а не інакше. Просто сприймайте, як є. Зробіть собі приємність: сходіть до перукаря, у кіно або просто відпочиньте вдома.

Скорпіон. Не ігноруйте своїх обов'язків. Необхідно вирішувати проблеми у своєму житті і нести відповідальність за вчинки! Пам’ятайте, що дії – це форма самодопомоги, від якої у жодному разі не можна ухилятися. Приділяйте увагу фізичним вправам і тому, що ви споживаєте.

Стрілець. Вдалий час, щоб проводити важливі розмови. Головне пам’ятайте, що нічого соромитися, коли вже взялися за справу. Фінансові питання бажано вирішити у першій половині дня, ближче до вечора шанси зробити помилку зростатимуть.

Козеріг. День не надто сприятливий для Козерогів, які займаються науковою роботою – можливі неочікувані повороти у справах та виявлення підводних каменів. Якщо докласти зусиль, то вдасться вирішити складні завдання та довести до кінця те, що було розпочато раніше.

Водолій. Відпустіть ситуацію, дайте справам в житті вирішуватися природним чином, і ви будете здивовані, коли побачите, як зміниться ваша реальність і наскільки щасливішим ви станете. Насолоджуйтесь життям! Важливі питання сьогодні вдасться обговорити за невимушених обставин, що неабияк додасть вам натхнення.

Риби. Рибам-водіям особливо пильними варто залишатися на дорозі та не порушувати правил. Те ж саме стосується і пішоходів – перебігати дорогу де попало не варто. На роботі та в особистому житті сміливо втілюйте найепатажніші плани – є високі шанси на успіх.
Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода