СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Геннадій Бобов допоміг Катеринопільському ліцею вирішити проблему з водою

Дата: 23-06-2018, 09:00.

Геннадій Бобов допоміг Катеринопільському ліцею вирішити проблему з водою Катеринопільский ліцей заснували у 2003 році, і з того часу ми успішно працюємо за економіко-математичним профілем. Наш навчальний заклад є переможцем інноваційного конкурсу, щорічно посідає перше місце в районі та є одним із кращих в області за результатами ЗНО.

Наш колектив – це високопрофесійні, творчі та ініціативні педагоги. Їх у закладі працює 14, із них 11 з вищою категорією, а 2 з них мають звання «учитель-методист», 5 – «старший вчитель», 1 – «Відмінник освіти». Усі вони учасники та неодноразові призери професійних конкурсів «Вчитель року», «Творчий вчитель – творчий учень» як у районі, так і в області. Педагогічний колектив став дипломантом міжнародної виставки технологій «Сучасна освіта». Статті вчителів постійно друкують у фахових виданнях та «Вчительському журналі-онлайн».
Учні ліцею здобувають ось уже 15-й рік поспіль найбільшу кількість нагород та відзнак у нашому районі. Кожного року 70−80 % наших учнів від загальної кількості учасників стають призерами районних олімпіад, а також призерами всеукраїнських і міжнародних предметних конкурсів. Та й на обласному етапі олімпіад учні ліцею щорічно здо­бувають призові місця. Також вони є постійними учасниками та призерами конкурсу-захисту МАН.
Із 440 навчальних закладів Черкащини у 2015 році ліцей зайняв 14 місце, у 2016 році –
13 місце, у 2017 році – 5 місце. Медалісти постійно підтверджують свої оцінки, отримуючи високі результати ЗНО. Випускники ліцею мають стовідсотковий показник вступу до вишів, із якого
71 % – за економіко-математичним профілем. Вони є успішними студентами престижних ВУЗів України, мають стажування за кордоном, деякі з них є чудовими педагогами українських шкіл. Тож нам приємно, коли робота вчителя та учнів оцінюється – це мотивує і надихає не зупинятися на досягнутому, поглиблювати співпрацю та реалізовувати можливості, надані програмою.
Однак, звичайно, існують і проблеми. Однією з них є питання забезпечення ліцею якісною питною водою. На жаль, не скрізь на Катеринопільщині вода така, що її можна пити без шкоди для здоров’я. Її якість у криницях і свердловинах давно під питанням. Ця глобальна проблема не оминула й нас. Катеринопільський ліцей не має якісної питної води, адже в його свердловині вміст нітратів перевищує норму в 3,6 раза, а рівень жорсткості – у 1,4 раза. Вражені цими показниками, ліцеїсти навіть спробували здійснити аналіз питної води по району.
Оскільки це питання в ліцеї було одним із найгостріших, а його вирішення потребувало значних фінансових коштів, учительським, учнівським та батьківським колективами було вирішено звернутися до нашого народного депутата Геннадія Борисовича Бобова з проханням про придбання для закладу системи очищення води. Як завжди, народний депутат не залишився осторонь проблем виборців і оперативно допоміг нам.
Наразі ми всі щиро вдячні за розуміння, піклування про наше сьогоднішнє і майбутнє. Тож висловлюємо щиру подяку від адміністрації ліцею, її учнів та їхніх батьків за можливість вчитися і досягати успіху в гарних здоров’язберігаючих умовах. Бажаємо Вам, Геннадію Борисовичу, міцного здоров’я й наснаги на гарні справи, якими Ви примножуєте добро і віру у краще майбутнє. Нехай лихо й негаразди оминають Ваш дім, а Ваші вчинки відгукуються доброю згадкою в серцях людей.

Анна Федорівна Цьоменко,
директор Катеринопільського ліцею


Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
Нестандартна бабуся ...
Валерія Тімергаліна, RSS
На безкраїй ниві афоризму… ...
Володимир Даник, RSS
Нічний гість ...
Анна Сакун, RSS
Одна з пісень Висоцького ...
Володимир Даник, RSS
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS