СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

За три дні очікуємо потепління

Дата: 23-06-2018, 18:00.

За три дні очікуємо потепління Черкащина, після проходження атмосферних фронтів, опиниться в холодній тиловій частині циклону. Тому завтра збережеться прохолодна погода. Повідомляють в Черкаському обласному гідрометцентрі.
Вночі при проясненнях температура повітря може знизитися до 8..13º. Денна температура повітря прогнозується у межах 18..23º. Вітер західного напрямку, помірний. Очікуємо, що вже завтра вночі опади припиняться і в найближчі три доби встановиться суха погода з поступовим зростанням температури повітря. Нічна температура залишиться на рівні прохолодних 8..13º. Вдень завдяки невеликій хмарності та сонячній радіації температура повітря підвищиться до 21..26º.
Прохолодна погода дасть можливість відпочити від попередньої спеки. А дощі сприятимуть зниженню показника пожежної небезпеки в екосистемах області.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
Нестандартна бабуся ...
Валерія Тімергаліна, RSS
На безкраїй ниві афоризму… ...
Володимир Даник, RSS
Нічний гість ...
Анна Сакун, RSS
Одна з пісень Висоцького ...
Володимир Даник, RSS
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS