Новина із категорії: Валерія Тімергаліна, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

«Молочні» кондиціонери в потягах

«Молочні» кондиціонери в потягах
Валерія Тімергаліна, RSS
Дата: 25-06-2018, 15:42.
Departure to: Львів. Від’їзд. Цього разу вирішила поїхати у Львів автобусом, а звідти вже потягом до станції Т. Шевченка. Бо, на жаль, до Черкас зі Львова їде лише один потяг непарними днями та в не дуже зручний для мене час о 12:50.

Отож, автостанція «Центральна» у Києві «приголомшує» відразу. Головна столична автостанція навіює якісь негативні думки та зовсім не приваблює. Проте, на диво, автобус приїхав напрочуд доволі сучасним. Там були і usb-порти для зарядки телефону, кондиціонери та навіть туалет. Не гірше, ніж в «Інтерсті +». Здивували також й дороги на львівській трасі – був чутний рев мотору.

Departure to: Черкаси. Повернення. Я не встигла на потяг до Черкас. Тому довелося чекати у Львові потяг, що прямує з Івано-Франківська до Геніческа через ст. ім. Т. Шевченка (відправлявся о 19.24). Декілька разів оголошували посадку на потяг до Одеси, вже хотіла заскочити туди і поїхати на море, адже на вулиці спека під 30° С.

Нарешті, прибуває мій потяг. Перше, з чим виникла невелика проблемка – це квиток. Я придбала його заздалегідь на сайті Укразалізниці з QR-кодом. Тобто, його навіть роздруковувати не потрібно (на ньому вказано, що квиток є проїзним документом), а лише дати просканувати провіднику. Проте я роздрукувала… провсяк випадок, бо часто у провідників один сканер на декілька вагонів, а то й увесь потяг.

Підходжу до вагона з квитком та паспортом. Провідниця дивиться на мене, як на дивачку:
– У мене немає сканера. Треба було роздрукувати на спеціальному бланку.
– І що тепер?
– Ні, то я Вас упущу до вагону, але якщо Вам потрібні документи для звітності, то їх не буде.

Мене … впустили! О, щастя! Із квитком – мене впустили до вагону.

У квитку було зауважено: «Сервіс: без кондиціювання». Купе, друга полка. Хоча я б радила робити примітку, чи відкривається взагалі вікно. На жаль, це ще актуально у наших потягах.

«Молочні» кондиціонери в потягах

Пройшла я по душному коридору, заходжу в купе, а там … найновітній і найсучаснійший супермодний кондиціонер. Механізм: вікно, що відкрито на четверть, а в нього «надійно заткнули» картонний пакет з-під молока.

Я й не стала витягати, адже, виявилося, що без нього вікно зачиняється.

Теги: черкаси, черкаська область,

Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
Нестандартна бабуся ...
Валерія Тімергаліна, RSS
На безкраїй ниві афоризму… ...
Володимир Даник, RSS
Нічний гість ...
Анна Сакун, RSS
Одна з пісень Висоцького ...
Володимир Даник, RSS
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS