СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах два дні змагатимуться автоспортсмени з усієї України

Дата: 26-06-2018, 12:54.

У Черкасах два дні змагатимуться автоспортсмени з усієї України Черкаси знову стануть епіцентром автомобільних подій – 29 та 30 червня до нашого міста приїдуть півсотні автоспортсменів із різних міст країни. Черкаси приймуть III етап Трофея Автомобільної федерації України з ралі на серійних «Wonder Rally» та II етап Кубку «AERORING», інформує прес-служба автоклубу «Черкаси».

Частину екіпажів черкащани вже мали можливість бачити під час першого етапу ралі на серійних авто ще в лютому. Та цього разу учасників буде значно більше. І якщо попереднього разу екіпажам довелося їздити у сильний мороз і про сніжній трасі, то цього разу їх випробовуватиме спека.

В Автомобільному клубі «Черкаси», який є організатором перегонів, зазначають, що на «Wonder Rally» на екіпажі чекає сюрприз – паралельний старт. Якщо в попередніх етапах екіпажі стартували по черзі, то цього разу на старті буде відразу по дві автівки. Це додасть азарту учасникам, а глядачам – цікавості.

Перегони розпочнуться 29 червня на Соборній площі з 14 години. Спершу всі екіпажі будуть вишикувані перед Черкаською облдержадміністрацією, а далі покажуть глядачам своє вміння у їзді слалому. Саме слалом і стане першим змагальним майданчиком. Опісля перегони продовжаться на території аеропорту. Вхід для глядачів – із 15:00.

У суботу, 30 червня, всі змагальні заїзди відбуватимуться лише та території черкаського летовища. Старт о 12:00.

На «Wonder Rally» до Черкас приїдуть найрізноманітніші автівки, які змагатимуться у різних класах. Та організатори продовжують розвивати ще й клас «ЗАЗ-968». Якщо попереднього етапу на ралі було лише чотири «Запорожці», то цього разу очікується близько десятки. На них змагатимуться як гонщики, так і відомі черкаські спортсменки.

Окрім того, свої «Запорожці» на «Wonder Rally» виставлять і команди «АвтоАкадемії». Нагадаємо, що це унікальний проект, у рамках якого студенти разом з викладачами самостійно готують машину до перегонів. Тож на «Wonder Rally» свої ЗАЗи представлять чотири навчальні заклади Черкащини: Буцький політехнічний професійний ліцей; Канівське вище професійне училище; Черкаський політехнічний технікум, а Багатопрофільний регіональний центр професійної освіти у Черкаській області збирається виставити на перегони аж дві команди. На території «Wonder Rally» працюватиме також картинг та дріфт-таксі. Тож кожен відвідувач зможе також відчути себе автоспортсменом.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
На безкраїй ниві афоризму… ...
Володимир Даник, RSS
Нічний гість ...
Анна Сакун, RSS
Одна з пісень Висоцького ...
Володимир Даник, RSS
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS
Якість наших душ ...
Анна Сакун, RSS