Новина із категорії: Анна Сакун, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Красивіша

Красивіша
Анна Сакун, RSS
Дата: 28-06-2018, 12:00.
- Чому інші роблять мені боляче?
- Щоб зробити тебе красивою!

На жаль чи на щастя, ця розмова стосувалася лише тренера. А інші люди роблять нам боляче просто так. Точніше, вони просто живуть, намагаючись урвати й собі шматочок щастя, а ми самі визначаємо, як на то реагувати, залежно від установок і завчених програм поведінки.


Не хочете, щоб вам було боляче у повсякденному житті? Змінюйте реакції! Припиніть стандартно реагувати на життєві ситуації, глибше дихайте, займайтеся спортом і чітко визначайте, що берете собі, а що залишите тим, хто поряд із вами якось теж намагався існувати. Адже, стовідсотково на ваші дії хтось теж реагував болем, сльозами і стражданнями.


І що глибше заглядати у саму суть нашого болю, що менше думати "Ну чому ж так?", шукати причини, намагатися позбавитися подразника, то яскравіше світитиметься мета цього всього балагану, що відбувається довкола, - ви зможете зрозуміти ціль, якої маєте досягти за вищим задумом, і таки стати красивішими, бодай зсередини.

Теги: черкаси, черкаська область,

Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
Нічний гість ...
Анна Сакун, RSS
Одна з пісень Висоцького ...
Володимир Даник, RSS
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS
Якість наших душ ...
Анна Сакун, RSS
Як місто не спало ...
Анна Сакун, RSS