ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Новини » Політика

Роздрукувати        Друкована версія

Літній відпочинок − куди зібрались депутати? (ОПИТУВАННЯ)

Дата: 2-07-2018, 16:04.

Літній відпочинок − куди зібрались депутати? (ОПИТУВАННЯ) Влітку припікає сонечко і природа кличе усіх поближче до води, чи в гори на відпочинок. Відпочивати, звісно, хочуть усі, зокрема і політично-управлінська верхівка області. «Нова Доба» поцікавилася, як проведе літній відпочинок наша влада, щоб, так би мовити, прості люди мали на кого рівнятися.


Літній відпочинок − куди зібрались депутати? (ОПИТУВАННЯ)

Олег Кашко, депутат Черкаської обласної ради, депутатська фракція партії «Відродження»:

– Відпустку влітку не планую. Зазвичай беру лише тиждень відпустки на свій день народження узимку. Влітку ж проводжу вихідні на дачі, або на Дніпрі на островах – це для мене найкращий відпочинок.

Літній відпочинок − куди зібрались депутати? (ОПИТУВАННЯ)


Андрій Сегеда, депутат Черкаської обласної ради, депутатська фракція політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»:
– Період напередодні старту президентської виборчої кампанії, особливо в умовах проведення внутрішньопартійного праймерізу, що має визначити кандидата в Президенти від партії УКРОП, залишає досить мало часу для відпочинку. Тому вільний час, який вдасться віднайти, планую проводити виключно з родиною. Можливо, будуть короткострокові подорожі, які зазвичай з дружиною організовуємо спонтанно.

Літній відпочинок − куди зібрались депутати? (ОПИТУВАННЯ)
Валентина Коваленко, депутатка Черкаської обласної ради, позафракційна:
– Планую на тиждень виїхати в Одеську область в село Приморське, де буваємо з сім’єю щороку. Мені подобається там відпочивати: невелике засилля ще людей, оскільки Крим «віджала» Росія, чисті пляжі, проста обстава – невеликі дерев’яні будиночки. Головне для мене – подихати морем і набратися здоров’я, оскільки маю проблеми з щитовидноу залозою. Звісно, для мене, як для письменниці, найкращий відпочинок – поїхати пізнати більше Україну, в Карпати, на Закарпаття, походити там по замках – це моя мрія. Але наразі трішки сутужно фінансово, тому я собі не можу дозволити таких «турів». Все ж, під кінець, літа я планую радісну для мене поїздку до Київського архіву, для того, щоби продовжувати дослідження свого родоводу і родоводу відомого поета Тодося Осьмачки.

Літній відпочинок − куди зібрались депутати? (ОПИТУВАННЯ)


Віктор Парамонов, депутат Черкаської обласної ради, депутатська фракція партії «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ»:
– У мене була відпустка у травні, а також нещодавно мав робочу поїздку за кордон у межах міжнародної співпраці з партнерами. Влітку потрібно працювати, а не відпочивати, займатися господарством, готуватися до зими. Можливо ще будуть кілька робочих поїздок в Дніпро, до Києва.
Літній відпочинок − куди зібрались депутати? (ОПИТУВАННЯ)
Костянтин Омаргалієв, депутат Черкаської обласної ради, депутатська фракція партії «Блок Петра Порошенка «СОЛІДАРНІСТЬ»:
– У мене запланована відпустка на вересень. Я підлаштовуюся під свою хворобу – маю алергію. Тому час для відпустки обираю тоді, коли відцвіте амброзія, а це припадає на осінь.

Літній відпочинок − куди зібрались депутати? (ОПИТУВАННЯ)


Лариса Сілко, депутатка Черкаської обласної ради, депутатська фракція політичної партії «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»:
– Звісно, відпочиватиму. Частину відпустки я вже використала, ще частину використаю для відпочинку вдома. У мене нині так складаються обставини, що поїхати ще куди-небудь влітку немає можливості.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
Нестандартна бабуся ...
Валерія Тімергаліна, RSS
На безкраїй ниві афоризму… ...
Володимир Даник, RSS
Нічний гість ...
Анна Сакун, RSS
Одна з пісень Висоцького ...
Володимир Даник, RSS
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS