ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах стартував прийом проектів на громадський бюджет

Дата: 3-07-2018, 15:41.

У Черкасах стартував прийом проектів на громадський бюджет Від 2 до 31 липня в Черкасах триватиме прийом проектів від жителів міста для участі в громадському бюджеті. Ця програма є можливістю громадян втілити свої ідеї та своє бачення розвитку міста за рахунок коштів міської казни. Цьогоріч на реалізацію ініціатив виділили 10 млн грн. Про це «Новій Добі» стало відомо з прес-служби Черкаської міської ради.

1 млн грн спрямують на малі проекти (вартістю від 30 тис. грн до 299 999 грн) і ще 9 млн грн на великі проекти (від 300 тис.грн. до 2 млн грн).

Подати проект можна, завантаживши бланк-заявку на офіційному сайті Черкаської міської ради та надіславши його на електронну адресу gb.ck.ua@ukr.net або прийти особисто та подати проект на першому поверсі в приміщенні міської ради (вул. Б. Вишневецького, 36).

До слова, автор першого поданого в цьому році проекту («забезпечення пожежної безпеки центральної частини міста Черкаси шляхом встановлення наземних пожежних гідрантів на бульварі Шевченка») отримав від координаційної ради подарунок.

Додамо, що кожної середи (4, 11 та 18 липня) з 18-00 до 19-00 в 206 кабінеті ЧМР проходитимуть додаткові консультації з приводу підготовки та подання проектів у 2018 році.

Крім того, нагадаємо, до 13 липня прийматимуть заяви від усіх охочих приєднатися до команди Координаційної ради з питань громадського бюджету. Для цього на адресу Черкаської міської ради (кімната 102, вул. Б. Вишневецького, 36) необхідно подати:

– заяву про бажання взяти участь у зборах з обрання членів Координаційної ради від громадськості з інформацією про прізвище, ім’я та по-батькові кандидата, його контактні дані, електронну пошту, досвід діяльності та можливий напрямок роботи у Координаційній раді.

До складу Координаційної ради увійдуть чотири представники від громадськості, що наберуть найбільшу кількість голосів.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
Нестандартна бабуся ...
Валерія Тімергаліна, RSS
На безкраїй ниві афоризму… ...
Володимир Даник, RSS
Нічний гість ...
Анна Сакун, RSS
Одна з пісень Висоцького ...
Володимир Даник, RSS
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS