СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкащанин Євген Овсянніков став майстром спорту міжнародного класу

Дата: 4-07-2018, 13:22.

Черкащанин Євген Овсянніков став майстром спорту міжнародного класу На Черкащині з’вився майстер спорту з боксу міжнародного класу. Про це у Фейсбуці повідомив Депутат Черкаської міськради, президент Федерації боксу області Сергій Тищенко.

«Чудові новини! Відтепер на Черкащині є майстер спорту міжнародного класу. – написав він. – Ним став наш боксер Євген Овсянніков».
«Я вітаю Женю та його наставника Віктора Петриченка із цим неймовірним досягненням. Нехай попереду будуть ще більші перемоги! Разом і до кінця!
Окрема вдячність президенту Уманської міської федерації боксу Роману Романюку за підтримку та внесок у розвиток цього виду спорту не лише на Черкащині, а й в Україні!» – повідомив у своєму дописі Сергій Тищенко.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

У Черкасах сталася дорожньо-транспортна пригода по вулиці Смілянській. Повідомляють в прес-службі Патрульної поліції. Водій автомобіля Scania не
Наразі тут найбільше потребують четвертої позитивної групи, однак чекають на всіх бажаючих долучитися до доброї справи. Про це інформує телеканал
Про транспорт у Берліні ...
Галина Березенко, RSS
Спеціяльний поштовий штемпель ...
Лев Хмельковський, RSS
Про жнива ...
Сергій і Ольга Зінченки
Росія не залишила Грузію ...
Лев Хмельковський, RSS
«Хочу – можу» ...
Катерина Коваленко, RSS
Про Кривалівку ...
Лев Хмельковський, RSS
Спогади про літо ...
Тетяна Очеретяна, RSS