ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Новини » Політика

Роздрукувати        Друкована версія

Курники «Перемоги-Нової» призупинили сесію черкаської облради

Дата: 4-07-2018, 13:04.

Курники «Перемоги-Нової» призупинили сесію черкаської облради Сьогодні під час двадцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання в приміщенні обласної ради розгорілися справжні баталії між прихильниками і противниками побудови курників підприємства ДП «Перемога-Нова» на Чигиринщині. Депутати вирішили не надавати слова представникам громадськості. Щоб отримати право висловитися, люди застосували всі доступні засоби. Хтось просто кричав з місяця, хтось використовував мегафон. Дійшло навіть до виконання народних пісень. Депутати двічі збиралися проголосувати щодо надання слова, але так і не дійшли спільної думки. Один раз за проголосувало 27 обранців, інший – 40. Проти не голосував ніхто. Але цих голосів було недостатньо для прийняття рішення. Зрештою головуючий прийняв рішення призупинити сесію і оголосити перерву. Інформує власний кореспондент «Нової Доби».

Курники «Перемоги-Нової» призупинили сесію черкаської облради


Підприємство ДП «Перемога-Нова», що входить до агро індустріального холдингу МХП, в селі планує збудувати курники. Частина селян проти будівництва, адже це забруднить підводні води, середовище, і в селі буде сморід. Вони хочуть зберегти природні надбання Холодноярщини. Інша ж частина жителів села підтримують ініціативу, адже так з’являться робочі місця й розвинеться інфраструктура їхнього населеного пункту.

– Курники – це блок майбутнього України. Спроба побудувати на Чигиринщині в самому історичному центрі України птахофабрики – це злочин перед майбутнім поколінням. Спротив буде такий, що ви собі не уявляєте. Ми звертатимемося у всі міжнародні інстанції, світові спільноти, діаспори та до мислячих людей усього світу не допустити цього свавілля. Ми ніким не підкуплені на противагу опонентам. Ми куплені Богом, Україною і правдою, – каже голова Чигиринської районної народної ради Павло Романенко.

Курники «Перемоги-Нової» призупинили сесію черкаської облради

– Я проти будівництва курників. У нашому селі відбулися слухання. Вважаю, що ці слухання були сфальсифікованими. Я була членом лічильної комісії, дещо бачила. З багатьма тими подіями я не згодна, – говорить Валентина Попруга, жителька села Рацево. – Будівництво нам зовсім не потрібно, ми розуміємо про жахливі наслідки цих курників. Я вважаю, що ми маємо дбати про майбутнє нашого села, і взагалі України. Ту воду артезіанську хочуть використати для курей. Діти мають право на здорове довкілля, екологічно чисте повітря.

Курники «Перемоги-Нової» призупинили сесію черкаської облради

Прихильники будівництва мають свої аргументи і не менш активно ними діляться з усіма оточуючими.

– Району потрібні робочі місця, не треба нікуди їздити за кордон. За радянських часів у кожному селі була ферма, свинарники, корівники, курники. Нікому нічого не воняло і все було нормально, а зараз комусь різко «завоняло». Я думаю ті, хто проти будівництва курників – люди, за якими стоять фермери, які просто не хочуть ділитися землею, – вважає Олександр Дмитрищук, житель міста Чигирин.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
Нестандартна бабуся ...
Валерія Тімергаліна, RSS
На безкраїй ниві афоризму… ...
Володимир Даник, RSS
Нічний гість ...
Анна Сакун, RSS
Одна з пісень Висоцького ...
Володимир Даник, RSS
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS