ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Наступне засідання 23-ої сесії обласної ради перенесли на 6 липня

Дата: 5-07-2018, 17:40.

Наступне засідання 23-ої сесії обласної ради перенесли на 6 липня 4 липня 2018 року поновлено роботу двадцять третьої сесії обласної ради. Внаслідок активних дій мітингувальників сесію засідання було призупинено. Після перерви депутати приступили до розгляду питань порядку денного. За короткий час вони заслухали понад десять питань, але більшість із них підтримана не була. Про це інформує прес-служба Черкаської облради.

Необхідну кількість голосів набрали тільки рішення на поділ земельної ділянки КП «Аеропорт Черкаси» та про призначення Юрія Горященка на посаду начальника комунального закладу «Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради.

Після проведення повторної реєстрації виявилося, що в залі недостатньо депутатів для продовження роботи сесії. Після узгодження із керівниками фракцій прийнято рішення продовжити пленарне засідання 6 липня 2018 року.

Теги: черкаси, черкаська область, Черкаська обласна рада, депутати, депутати обласної ради, сесія, засідання сесії


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS
Якість наших душ ...
Анна Сакун, RSS
Як місто не спало ...
Анна Сакун, RSS
Чужі люди ...
Анна Сакун, RSS