ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Стало відомо, які черкаські установи включені до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації

Дата: 5-07-2018, 22:31.

Стало відомо, які черкаські установи включені до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації Відповідно до пункту 8 Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1057 (далі - Порядок) департаментом соціальної політики Черкаської міської ради (далі - департамент) прийнято рішення про включення Приватного акціонерного товариства «Санаторій «Мошногір’я» (далі – ПрАТ «Санаторій «Мошногір’я») та Товариства з обмеженою відповідальністю «Санаторій «Токарі» (далі – ТОВ «Санаторій «Токарі») до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції та постраждалим учасникам Революції Гідності. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі Черкаського міськвиконкому.

Послуги з психологічної реабілітації ПрАТ «Санаторій «Мошногір’я» та ТОВ «Санаторій «Токарі» надаються з липня по 15 грудня 2018 року (включно. Тривалість курсу не перевищує 18 днів у стаціонарних умовах.

Стало відомо, які черкаські установи включені до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації

Послуги із психологічної реабілітації передбачають: психологічну просвіту; індивідуальне консультування; психологічну діагностику; підбор методик психологічної реабілітації; психологічну допомогу (терапія); групову терапію; психологічну та проектування майбутнього та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.

Форму, вид та обсяг психологічної реабілітації обирає отримувач послуг.

Теги: черкаси, черкаська область, психологічна реабілітація, воїни АТО, психологи


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS
Якість наших душ ...
Анна Сакун, RSS
Як місто не спало ...
Анна Сакун, RSS
Чужі люди ...
Анна Сакун, RSS