У Черкасах відбулися змагання із морского багатоборства

Чемпіонат України з морського багатоборства з 25 по 30 червня 2018 року приймали спортивні об’єкти Черкас. Цьогорічний чемпіонат зібрав дев’ять команд України у боротьбі за звання кращих. Про це «Нова Доба» дізналася із сайту «Чемпіон».

За результатами виступів у шлюпках серед чоловіків на дистанції 2 000 метрів трійка лідерів команд виглядає так:
1 місце – Донецька область
2 місце – Черкаська область
3 місце – Черкаська область-2

У змаганнях на ялах серед юнаків старшої вікової групи на дистанції 2 000 метрів п’єдестал розподілили наступним чином:

1 місце – Черкаська область-1
2 місце – Донецька область

За сумою п’яти видів (стрільба, вітрила, веслування, плавання, крос) серед юнаків старшої вікової групи команда Черкаської області-1 посіла перше місце, команда Черкаської області-2 завершила змагання із другою сходинкою, за ними фінішували спортсмени Донецької області.

Ліповатий Нікіта

Серед чоловіків (п’ятиборство) команда Черкаська область -1 здобула упевнену перемогу обійшовши потужних суперників з Донецької та Івано-Франківської областей, з якими відповідно і розділили п’єдестал пошани. На четвертому місці завершила змагання команда Черкаської області-2.