ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

84 тисячі 450 декларацій уклали з сімейними лікарями черкасці

Дата: 6-07-2018, 17:20.

84 тисячі 450 декларацій уклали з сімейними лікарями черкасці Станом на 6 липня у Черкасах укладено 84 тисячі 450 декларацій з сімейними лікарями. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я і медичних послуг ЧМР Олег Стадник. Повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

За день у нашому місті підписують близько 1,5 тисячі таких документів. У середньому на одного лікаря припадає 603 декларації. За цим напрямком є заклади-лідери і заклади-аутсайдери. Наприклад, у П’ятому центрі уклали вже 24 тис. 235 декларацій, а у Четвертому центрі - 10 898 декларацій.

- Нагадую ще раз: є час до 1 січня 2019 року укласти усім жителям міста гарантовану державою декларацію про безкоштовне медичне обслуговування у сімейного лікаря. Робіть усвідомлений вибір, - зазначає Олег Стадник.


Теги: черкаси, черкаська область, сімейний лікар, договір, черкаси


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS
Якість наших душ ...
Анна Сакун, RSS
Як місто не спало ...
Анна Сакун, RSS
Чужі люди ...
Анна Сакун, RSS