КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Лютий пояснив, чому проти водійки, яка збила велосипедистів не оголосили підозру

Дата: 6-07-2018, 18:30.

Лютий пояснив, чому проти водійки, яка збила велосипедистів не оголосили підозру Під час сесії обласної ради начальник ГУ НП в Черкаській області Валерій Лютий прозвітував по справі водійки, що збила поблизу Сміли двох велосипедистів, один із яких загинув на місці, а інша отримала травми. Пише Вичерпно.

За його словами, того ж дня той же день було порушено кримінальне провадження, начальник слідчого управління показав опечатаний автомобіль.
— На сьогоднішній день водійка транспортного засобу знаходиться на лікарняному. Тому на даний час ми не можемо проводити певні дії. Але те, що справа буде доведена до суду, я вам гарантую, — запевнив Лютий. — Там дуже складна процедура, призначається низка експертиз. Як тільки вони будуть проведені і дадуть підтвердження, тільки після цього буде оголошена підозра.

Нагадаємо, смертельна ДТП сталася 18 червня. Два велосипедисти їхали у бік Сміли, коли на них скоїв наїзд автомобіль Мерседес Е-класу. Один із роверистів від отриманих травм загинув на місці. Іншу велосипедистку госпіталізували до лікарні. Як з’ясувалося пізніше, за кермом була екс-депутатка Черкаської облради, генеральний директор об’єднання «Меблі ЛІВС» Любов Савченко.


Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
Нестандартна бабуся ...
Валерія Тімергаліна, RSS
На безкраїй ниві афоризму… ...
Володимир Даник, RSS
Нічний гість ...
Анна Сакун, RSS
Одна з пісень Висоцького ...
Володимир Даник, RSS
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS