Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаські веслувальники успішно фінішували на чемпіонаті України

Дата: 9-07-2018, 17:25.

Черкаські веслувальники успішно фінішували на чемпіонаті України Особистий чемпіонат України з академічного веслування приймало місто Дніпро з 6 по 8 липня 2018 року. Про це «Нова Доба» дізналася із сайту «Чемпіон».

У парній двійці, серед чоловіків на дистанції 2 000 метрів, поступившись майстрам спорту України та майстрам спорту України міжнародного класу, збірний екіпаж у складі Івана Тищенка (Черкаська) та Іллі Карпова (Дніпропетровська) фінішував третім.

За ними фінішну пряму перетнув екіпаж Черкаської області у складі Дмитра Краснюка та Андрія Сазонова, які у результаті стали четвертими.

Загалом за нагороди у цьому заїзді за нагороди боролися 9 найсильніших екіпажів України.

У заїзді парних четвірок, наші спортсмени фінішували четвертими, випустивши уперед досвідчених спортсменів.