У Черкасах нагородили рятувальників

Дата: 10-07-2018, 13:22

У Черкасах нагородили рятувальників
За високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, безпосередню участь у ліквідації стихії сьогодні на початку виконкому міський голова Анатолій Бондаренко вручив почесні відзнаки співробітникам Управління ДСНС України в Черкаській області. Про це «Нова Доба» дізналася із прес-служби Черкаської міської ради.

Зокрема, грамотою виконавчого комітету Черкаської міської ради нагороджено:

- колектив 1-ої рятувальної частини 2-го пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України в Черкаській області.
- колектив 2-ої рятувальної частини 2-го пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України в Черкаській області.
- колектив 3-ої рятувальної частини 2-го пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України в Черкаській області.

Також за самовідданість, професіоналізм, проявлені при ліквідації наслідків надзвичайних подій, що неодноразово за період служби траплялися в м. Черкаси, зразкову службову дисципліну, активну участь у громадському житті міста та проведенні загальноміських заходів, а також із нагоди відзначення Дня Конституції України нагрудним знаком «За мужність і героїзм» нагороджено:

Зуєва Євгена Миколайовича, старшого водія 1 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону, прапорщика служби цивільного захисту;

Битяка Сергія Петровича, начальника 1 державної пожежно-рятувальної частини 2 державного пожежно-рятувального загону, майора служби цивільного захисту.

За багаторічну сумлінну працю, самовідданість, професіоналізм, проявлені при ліквідації наслідків надзвичайних подій, що неодноразово за період служби траплялися в м. Черкаси, зразкову службову дисципліну, активну участь у громадському житті міста та проведенні загальноміських заходів медаллю «За сумлінну працю» нагороджено:

Кривошея Юрій Вікторович, начальник групи організації заходів цивільного захисту 2 пожежно-рятувального загону (стаж служби з серпня 1980 року);

Хижняка Андрій Анатолійович, начальника Черкаського міськрайонного відділу, підполковник служби цивільного захисту (стаж служби з серпня 1999 року).

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода