СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

На Черкащині поліцейські повернули матері зниклого хлопчика

Дата: 10-07-2018, 13:05.

На Черкащині поліцейські повернули матері зниклого хлопчика 8 липня о 16:29 інспектори патрульної поліції отримали повідомлення від кондукторки маршрутки про те, що в транспортному засобі знаходиться хлопчик без супроводу дорослих, розгублений та не пам’ятає де він мешкає. Про це «Нова Доба» дізналася із прес-служби патрульної поліції Черкаської області.

Правоохоронці з’ясували, що черкащанину 7 років, він заблукав, а телефона в дитини не має.

Спілкуючись із поліцейськими хлопчина зовсім заспокоївся та став згадувати як виглядає двір поблизу його будинку, які поряд вулиці, що розташовано неподалік і, таким чином інспекторам вдалося встановили місце де мешкає дитина в провулку Попова.

Семирічну дитину повернули матері, з якою провели бесіду про необхідність належного догляду за малолітнім і яку застерегли від подібних випадків у подальшому.
А хлопчик пообіцяв правоохоронцям, що, якщо йому буде потрібна допомога, відразу звертатиметься до патрульної поліції.


Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
Нестандартна бабуся ...
Валерія Тімергаліна, RSS
На безкраїй ниві афоризму… ...
Володимир Даник, RSS
Нічний гість ...
Анна Сакун, RSS
Одна з пісень Висоцького ...
Володимир Даник, RSS
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS