Гороскоп від «Доби»

Дата: 11-07-2018, 07:53

Гороскоп від «Доби»
Овен
Цей день дарує Овнам легкість і свободу переміщень. Аж до вечора будуть відсутні зовнішній контроль і строгий графік, можна не дотримуватися протоколу, спілкуватися без зайвих умовностей і вирішувати поточні завдання в напівофіційному порядку.

Тілець
Сьогодні Тільцям краще не ставити собі якісь конкретні цілі. Аж до пізнього вечора обставини дозволяють «плисти за течією» і ні за що не відповідати. По-справжньому вдалий поворот подій очікується ближче до ночі. Якщо це невідповідний час для активності, корисно скласти план на завтра: він напевно спрацює.

Близнюки
Сьогодні Близнюки інстинктивно орієнтуються на власну інтуїцію, а також на свій поточний настрій і самопочуття. Можна дати волю своїм звичкам і примхам, слідувати хвилинному імпульсу. В цей день обставини вам прихильні, і будь-яку ситуацію ви зможете обернути собі на користь. З наближенням ночі акцент зміститься на сімейні плани, фінанси, господарство або нову житлову ситуацію.

Рак
Основну частину дня Раки зможуть провести безтурботно. Це гарний час для прогулянок, поїздок і контактів нецільового характеру. Принесе задоволення роль спостерігача, контакт з випадковим співрозмовником. Добре побути на свіжому повітрі. Корисно почитати новини і ознайомитися з чутками. А ось перед сном краще присвятити час тільки собі і найближчим людям.

Лев
Сьогодні у багатьох Левів видасться вільний час, який можна провести так, як хочеться. Якщо у вас немає власних уподобань, за вас все вирішить ситуація, компанія друзів або група випадкових знайомих. Братися за важливі нові справи небажано. Неформальне проведення часу не варто затягувати до півночі, краще раныше лягти спати.

Діва
Реалізуючи свої плани і виконуючи службові обов’язки, ви зможете непогано провести час і частково застосувати своє творче мислення. Можливо, вас чекає цікаве неформальне спілкування або невелике відкриття. Якщо ви не будете витрачати час даремно, до вечора кількість перейде в якість, ви почнете впевненіше дивитися в майбутнє. Якщо вдалося не все, з’явиться новий шанс, краще колишнього.

Терези
Для Терезів це день свободи. Можна не планувати заздалегідь маршрут, меню та інші деталі, вибирати за настроєм місце, співрозмовника, тему і вид спілкування. Розкутість позначиться і в стилі мислення, і в образі дій. Відповідний момент для відвідування неформальних заходів, набору візуальних вражень, поповнення інтелектуального багажу, невимушеного взаємодії з мандрівниками і людьми іншої культури.

Скорпіон
Скорпіонам сьогодні не залишається нічого іншого, як тільки діяти за обставинами. Роботи буде багато, але ви справитеся. Вже цього вечора ви знову знайдете потрібний стан духу і побачите, як удача знову повертається до вас обличчям.

Стрілець
Сьогодні Стрільцям не завадить врахувати загальну обстановку і настрій оточення. Не час нав’язувати комусь свої ідеї, навіть якщо ви їх глибоко вистраждали і повністю впевнені в їх правильності. Відкритість до діалогу не варто робити приводом для відвертості. Якщо ви потребуєте більш довірливих стосунків із людьми, вам доведеться дочекатися пізнього вечора.

Козеріг
Для Козерогів аж до ночі залишиться проблемою зібраність. Якщо у вас в підпорядкуванні інші люди, їм теж не буде властива ця якість. Робочий день може перетворитися в нескінченні посиденьки за чаєм, перекури і обмін враженнями, але це непоганий момент, якщо ви хочете налагодити зі своїм оточенням неформальне приятельское спілкування. В кінці дня набуде особливої ваги позиція представника протилежної статі.

Водолій
Вірну лінію поведінки Водоліям сьогодні підкаже інтуїція. В першу чергу, це стосується сфери спілкування: вам не складе труднощів вибрати тон в діалозі з будь-якою людиною, включаючи дитину. Навіть дрібні знаки уваги з вашої сторони будуть помічені. День підходить для нескладних занять, невтомних видів відпочинку, перебування на свіжому повітрі.

Риби
Для Риб це не найбільш активний день. Може привернути увагу дім, побут, домашні справи, однак трудитися в поті чола і різко щось міняти навряд чи захочеться. Відсутність концентрації на одній задачі може призвести до безцільної балачки, до поглинання будь-якої інформації без розбору або до підвищеної мрійливості, залежно від умов і настрою.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода