СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Чемпіонат України з хобі-картингу: понад 40 аматорів змагалися у Черкасах (ФОТО)

Дата: 11-07-2018, 11:19.

Чемпіонат України з хобі-картингу: понад 40 аматорів змагалися у Черкасах (ФОТО) У Черкасах відбувся четвертий етап Чемпіонату України із аматорського картингу. У нашому місті на картингах за перемогу в етапі боролося понад 40 пілотів з різних міст країни, а один учасник приїхав аж із Азербайджану. Перегони відбувалися на черкаській набережній, інформують у прес-службі Автомобільного клубу «Черкаси».

- Черкаси вже стабільно показують найвищу чисельність явки учасників на змагання. Окрім того, на нинішньому етапі було і три чарівні дівчини. Вони показали, що можуть змагатися на одному рівні із пілотами-чоловіками, - зазначає організатор черкаського етапу Олександр Ткаченко.

Чемпіонат України з хобі-картингу: понад 40 аматорів змагалися у Черкасах (ФОТО)Кожен пілот мав декілька проїздів. Далі – на найвправніших чекав суперфінал. І саме у суперфіналі визначилися призери черкаського етапу. Так 1 місце посів учасник із Чернігова Олександр Василевський, другим став киянин Євген Наумов. Але й черкащани не лишились без нагород - пілот з Черкас Дмитро Ядренцов посів третю сходинку.


Чемпіонат України з хобі-картингу: понад 40 аматорів змагалися у Черкасах (ФОТО)А вже незабаром всі спортсмени аматорського картингу зустрінуться на наступному етапі у місті Кам’янське.
- Тож найцікавіша боротьба та емоції чекають на усіх нас попереду, - зазначає Олександр Ткаченко. – Приємно й те, що восени Черкаси приймуть у себе ще один етап хобі-картингу. Тож матимемо нагоду побачити наших учасників ще раз.
Чемпіонат України з хобі-картингу: понад 40 аматорів змагалися у Черкасах (ФОТО)

Теги: черкаси, черкаська область, новини черкас, черкаські новини, новини черкащини, картинг, Чемпіонат, змагання, АК Черкаси, учасники, перегони


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS
Якість наших душ ...
Анна Сакун, RSS
Як місто не спало ...
Анна Сакун, RSS
Чужі люди ...
Анна Сакун, RSS