КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Новини » Кримінал

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах невідомі викрали гойдалки

Дата: 11-07-2018, 12:01.

У Черкасах невідомі викрали гойдалки КП «Дирекція парків» на своїй офіційній сторінці у «Фейсбуці» повідомила про те, що на дитячому майданчику поблизу картинг-клубу на Набережній, невідомі викрали дитячу гойдалку, вартість якої близько 3 тис грн.

«Ми обурені!
Сьогодні робітник із благоустрою виявив, що на дитячому майданчику, що поблизу картинг-клубу на Набережній, невідомі викрали дитячу гойдалку. Її нахабно відкрутили від конструкції!
Вартість гойдалки без опори – близько 3 тисяч гривень. Ми викликали поліцію. Вже складено акт, крадіїв шукатимуть.
Але нас увесь час турбує одне питання: Навіщо обкрадати самих себе ж?
Черкасці, кожна гойдалка, карусель, пісочниця – це ж для ваших дітей. Не крадіть у них можливість розважатися та дорогоцінні емоції!
Якщо ви стали свідком злочину чи маєте корисну для слідства інформацію, просимо повідомляти поліцію (102) або ж телефонуйте нам (0472632534)», – повідомляють у КП «Дирекція парків»

У Черкасах невідомі викрали гойдалки


Теги: черкаси, черкаська область, Дирекція парків, гойдалки, металобрухт, викрадення металу


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS
Якість наших душ ...
Анна Сакун, RSS
Як місто не спало ...
Анна Сакун, RSS
Чужі люди ...
Анна Сакун, RSS