Відбувся Чемпіонат Черкаської області із пляжного футболу

ФК «Вергуни» – «Дніпро» 3:13. Дебютанти Чемпіонату «Вергуни» у першому турі зустрілися з діючими чемпіонами – «Дніпром» і вже на першій хв. програвали 0:1 (гол забив Олександр Колос). Про це «Нова Доба» дізналася на сайті «Черкаський спорт».

Правда, на другій хв. рахунок вже був 1:1 (зрівняв, Олександр Дяченко). Підопічні Олександра Солов\’я отримали невеличкий наганяй і заграли по іншому, до перерви забивши ще три м\’ячі (хет-трик від Олександра Лобова). Другий тайм пройшов за рівної боротьби, суперники «розписалися» по два рази у воротах одне одного (Колос, Степанов («Дніпро»), Дяченко, Погребняк («Вергуни»).

У третьому таймі забивали лише «дніпряни». Треба віддати належне молодій команді «Вергуни», що вони билися до останнього! Так, не вистачає досвіду, бракує техніки, але рук не опускали! Молодці!!! Голи, ще, на рахунку: Степанов-2, Єрошов-2, Колос, Мачульский, Пуш.