Гороскоп від «Доби»

Дата: 12-07-2018, 07:57

Гороскоп від «Доби»
Овен
Пам’ятайте – думки матеріальні. Налаштуйтесь на позитив. Сьогодні у Овнів висока потреба у власній території: особистому житлі або психологічному просторі. Дружні зв’язки та зовнішня соціальна активність можуть виявитися тимчасово принесені в жертву родинним зв’язкам або побутовій необхідності.

Тілець
Для Тельців це сприятливий день, який віщує або успіх, або сподівання. Велику роль відіграє загальний вдалий емоційний фон. Хорошим джерелом моральної та іншої підтримки виявляться представники повсякденного оточення: близькі родичі, старі друзі, давні сусіди. У спілкуванні будуть важливі не стільки слова, скільки добрі почуття, прихильність, гостинність.

Близнюки
Цей день порадує Близнюків особливим ставленням до родинних зв’язків, домашньої ситуації, сімейних традицій. Також, вашу увагу можуть привернути фінансові, господарські або кулінарні теми. Висока ймовірність грошових надходжень від давно перевірених джерел або від близьких людей. Увечорі вам необхідно побути на самоті. Або лише з коханим.

Рак
Сьогодні Ракам варто поставити в центр уваги свої особисті потреби, матеріальні та духовні. Навіть найбільш товариським Ракам зірки радять знайти час для себе. Це вдалий день для того, щоб берегти і примножувати те, що для вас є цінним і дорогим. Добре провести цей день серед рідних, близьких друзів, споріднених душ. Корисно візуалізувати плани і мрії.

Лев
День несподіванок. На щастя, переважно приємних. В цю добу Левам важливо відчувати себе в центрі власної зони комфорту. Якщо виникне бажання відійти від справ, заховатися в тінь і просто помріяти, так і зробіть. Чудовий момент для позбавлення від накопичених емоційних шлаків. Добре відновити зв’язки з сім’єю, зустрітися з однокласниками, давніми друзями.

Діва
Цей день для Дів сприятливий, перш за все, в психологічному відношенні. Краще провести його в оточенні близьких людей, а не випадкових знайомих. Він підходить для пікніка, вечірки, сімейних посиденьок. Успіх обіцяє товариство домочадців, співвітчизників, однодумців. День пробуджує добрі почуття, дає привід для оптимізму, дозволяє примиритися з минулим. Можна дати волю сентиментальності, спогадам.

Терези
Сьогодні Терезам варто сподіватися на повну свободу вибору. Ймовірно, доля зробить вам подарунок, і з вашого шляху зникне одна з перешкод. Щоб здобути вигоду з ситуації, доведеться врахувати обставини, емоційну атмосферу, сімейний або професійний подієвий фон. Увечері раптово можуть, змінитися ваші особисті плани: цьому цілком може посприяти близька людина.

Скорпіон
Про ваш успіх дізнаються всі. Можете собою пишатися! Сьогодні чуття підкаже Скорпіонам, що певний етап закінчено і пора думати про подальший розвиток подій. Можливо, завершиться період мандрів чи духовних пошуків. В активних заняттях рекомендується витримати перерву, але ніщо не заважає вам працювати зі своєю уявою і пам’яттю, створювати потрібний настрій, візуалізувати бажане майбутнє.

Стрілець
Вдалий день для реалізації планів, які раніше відкладали. Це емоційно насичений і потенційно сприятливий день. Відповідний момент для символічного прощання з елементами минулого. Щоб він став для вас по-справжньому щасливим, зірки радять відмовитися від зовнішньої суєти і думати насамперед про духовні, а не про матеріальні скарби.

Козеріг
В житті важливої для вас людини в цей день відбуватиметься щось важливе. При цьому йому або їй обов’язково захочеться поділитися своїми переживаннями з вами. Знайдіть для цього час і терпіння. В подальшому такі дії будуть винагороджені довірою і ще ближчими стосунками.

Водолій
Сьогодні Водоліям краще не прагнути на перший план. Краще приділіть більше уваги оточенню, ніж собі. День підходить для проявів турботи, жалості і співчуття, в тому числі, до тварин. На роботі доведеться попрацювати, але згодом ви обов’язково будете винагороджені.

Риби
Сьогодні у Риб один із сприятливих днів, правильні рішення будуть прийматися інтуїтивно. Відмітна риса дня – пасивність, яка вам напевно сподобається. Поки триває пауза, можна помріяти, поринути у віртуальну реальність, у світ музики і кіно, спогади або в романтичні переживання.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода