КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Представники ЧДТУ взяли участь у ювілейній проектній зустрічі Водна Гармонія ERASMUS+

Дата: 12-07-2018, 12:20.

Представники ЧДТУ взяли участь у ювілейній проектній зустрічі Водна Гармонія ERASMUS+ Десята ювілейна передостання проектна зустріч «Harmonising water related graduate education/Water Harmony» в межах європейської програми ERASMUS+ (www.waterh.eu) відбулася в Україні, в ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» (місто Дніпро). У заході взяли участь завідувач кафедри хімічних технологій та водоочищення Черкаського державного технологічного університету професор Геннадій Столяренко, доцент Андрій Громико та аспірант Сергій Шмиголь. Про це «Нова Доба», дізналася з офіційного сайту ЧДТУ.
Фокус зустрічі був спрямований на аналіз виконання взятих партнерами зобов’язань. Зокрема було обговорено прогрес у роботі над навчальними дисциплінами «Управління водними ресурсами», «Очистка комунальних стічних вод», «Очистка промислових стічних вод», «Водопостачання», «Академічне письмо» і «Підприємництво та інновації». На даний момент розроблено, відрецензовано і розміщено на платформі дистанційної освіти Норвезького університету природничих наук 73 лекції (90% всіх від всіх запланованих). Крім того, розроблені і відрецензовані два лабораторні практикуми для курсів Водопостачання і Очищення стічних вод, що складаються з 17 лабораторних робіт. Університети-партнери прозвітували про закупівлю лабораторного обладнання (для кожного з українських університетів було виділено по 1,2 млн грн.) та його використання у навчальному процесі.
У форматі групової роботи учасники зустрічі обговорили питання «Яким чином краще за все промотувати підприємництво серед студентів ВНЗ, зокрема як на це може вплинути університет та кожен з учасників особисто». Результатом стали узагальнені рекомендації, які будуть доступні для всіх охочих.
Останній день зустрічі був присвячений ознайомленню з університетом, де учасники зустрічі змогли особисто оцінити внесок проекту в розвиток університету: відвідали нові лабораторії водних технологій і провели збори в сучасному конференц-залі університету, оновленому частково також за рахунок проекту. Крім основної програми в учасників зустрічі була можливість відвідати візитну картку міста Дніпро - Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. А.М. Макарова, прогулятися історичними місцями, насолодитися свіжим бризом на найдовшій набережній Європи, а також оцінити красу Дніпра-міста та Дніпра-річки з різних оглядових майданчиків і з палуби піратської шхуни.
Остання проектна зустріч, де обговорюватимуться результати проекту, їх сталість після завершення та фінальний звіт, відбудеться в Норвегії в жовтні цього року.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
Нестандартна бабуся ...
Валерія Тімергаліна, RSS
На безкраїй ниві афоризму… ...
Володимир Даник, RSS
Нічний гість ...
Анна Сакун, RSS
Одна з пісень Висоцького ...
Володимир Даник, RSS
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS