ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

14 тисяч жителів Канівського району обрали сімейних лікарів

Дата: 12-07-2018, 16:23.

14 тисяч жителів Канівського району обрали сімейних лікарів 14 тисяч (або 32 %) жителів Канева та району вже обрали свого сімейного лікаря та уклали з ним відповідний договір на обслуговування.
Про це заявила головний лікар Канівського Центру первинної медико-санітарної допомоги Валентина Андрон у п’ятницю, 6 липня, у ході апаратної наради з Канівським міським головою Ігорем Ренькасом. Про це «Новій Добі» стало відомо з Канівської міської ради.

– Наразі центр матиме фінансування на 250 тис. грн більше, ніж він мав би без укладених договорів. Тому, чим більше укладених декларацій, тим більше зростає фінансування центру, – пояснила пані Валентина та закликала усіх, хто ще не обрав свого лікаря, поквапитися.

Разом із тим представник центру ПМСД зауважила, що містом розповсюджуються чутки, мовляв, насправді ніякого вибору лікаря немає і людей безпосередньо направляють до конкретного фахівця.

– Жодного обмеження пацієнта у виборі лікаря бути не може. Людина сама має обрати, у кого їй лікуватися. У нас достатній вибір – це 24 сімейних лікарі. Якщо ви стали свідками якихось порушень – звертайтеся, – сказала Валентина Андрон.

Теги: черкаси, черкаська область, Канівський район, медична реформа, декларації, сімейні лікарі, Валентина Андрон


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS
Якість наших душ ...
Анна Сакун, RSS
Як місто не спало ...
Анна Сакун, RSS
Чужі люди ...
Анна Сакун, RSS