14 тисяч жителів Канівського району обрали сімейних лікарів

Дата: 12-07-2018, 16:23

14 тисяч жителів Канівського району обрали сімейних лікарів
14 тисяч (або 32 %) жителів Канева та району вже обрали свого сімейного лікаря та уклали з ним відповідний договір на обслуговування.
Про це заявила головний лікар Канівського Центру первинної медико-санітарної допомоги Валентина Андрон у п’ятницю, 6 липня, у ході апаратної наради з Канівським міським головою Ігорем Ренькасом. Про це «Новій Добі» стало відомо з Канівської міської ради.

– Наразі центр матиме фінансування на 250 тис. грн більше, ніж він мав би без укладених договорів. Тому, чим більше укладених декларацій, тим більше зростає фінансування центру, – пояснила пані Валентина та закликала усіх, хто ще не обрав свого лікаря, поквапитися.

Разом із тим представник центру ПМСД зауважила, що містом розповсюджуються чутки, мовляв, насправді ніякого вибору лікаря немає і людей безпосередньо направляють до конкретного фахівця.

– Жодного обмеження пацієнта у виборі лікаря бути не може. Людина сама має обрати, у кого їй лікуватися. У нас достатній вибір – це 24 сімейних лікарі. Якщо ви стали свідками якихось порушень – звертайтеся, – сказала Валентина Андрон.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода