ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Більше 300 осіб з інвалідністю знайшли роботу на Черкащині

Дата: 12-07-2018, 17:42.

Більше 300 осіб з інвалідністю знайшли роботу на Черкащині Ключовою ланкою в реалізації політики трудової зайнятості осіб з інвалідністю в Україні є Державна служба зайнятості. Саме в службі зайнятості кожній особі з інвалідністю надається допомога в підборі відповідної роботи згідно з професійними навичками, знаннями, індивідуальною програмою реабілітації та з урахуванням побажань щодо умов праці. Про це «Новій Добі» стало відомо з прес-служби Черкаського обласного центру зайнятості.

Також, особи з інвалідністю можуть залучатись до тимчасової зайнятості (громадські та інші роботи тимчасового характеру), пройти професійну підготовку, перепідготовку, підвищити кваліфікацію з урахуванням потреб місцевого ринку праці, отримати юридичну консультацію з питань працевлаштування.

Так, з початку 2018 року на обліку в Черкаській обласній службі зайнятості перебували 1 598 осіб з інвалідністю, із них: жінки – 669 осіб, молодь до 35 років – 270 осіб, мешканці сільської місцевості – 492 особи.

Слід зазначити, що за перше півріччя поточного року, за допомогою центрів зайнятості та філій області працевлаштовані 368 осіб з інвалідністю, 126 осіб проходили навчання за направленням служби зайнятості та 374 особи – брали участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Із початку 2018 року 9 осіб з інвалідністю започаткували власну справу, отримавши одноразову виплату допомоги по безробіттю.

Всі працездатні особи з інвалідністю, які бажають працювати, можуть скористатися послугами служби зайнятості безкоштовно.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
Нестандартна бабуся ...
Валерія Тімергаліна, RSS
На безкраїй ниві афоризму… ...
Володимир Даник, RSS
Нічний гість ...
Анна Сакун, RSS
Одна з пісень Висоцького ...
Володимир Даник, RSS
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS