ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Ціни в області: здешевшали яйця, вартість на рибу зросла

Дата: 12-07-2018, 21:29.

Ціни в області: здешевшали яйця, вартість на рибу зросла Головне управління статистики у Черкаській області повідомляє, що споживчі ціни по області в червні 2018 р. порівняно з попереднім місяцем знизилися на 0,1%.
Продукти харчування та безалкогольні напої знизилися в ціні на 0,6 %. Найбільше (на 9,2%) подешевшали яйця. На 4,2–0,8 % знизилися ціни на овочі, гречані крупи, фрукти, сало, молоко та молочні продукти, безалкогольні напої, птицю, соняшникову олію, макаронні вироби. Водночас на 1,7–0,5 % подорожчали риба та продукти з риби, масло, свинина, яловичина, рис, хліб. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі ГУ статистики в Черкаській області.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 2,2 %, у т.ч. тютюнові вироби – на 2,8 %, алкогольні напої – на 1,5 %.
Одяг і взуття стали дешевшими 2,4 %, із них взуття – на 4 %, одяг – на 1,5 %.
Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,2 % відбулося головним чином за рахунок підвищення тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій на 0,9 %, плати за оренду житла – на 0,8 %.
Ціни у сфері охорони здоров’я залишилися без змін.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 0,2 % в основному спричинено подорожчанням проїзду в залізничному пасажирському транспорті на 5,5 %.
У сфері зв’язку ціни зросли на 0,5 %, що пов’язано насамперед з подорожчанням місцевого телефонного зв’язку на 4,2 %.
Подорожчання послуг освіти на 1% зумовлено підвищенням плати за утримання дітей у дошкільних закладах на 6,5 %.
Ціни на послуги ресторанів та готелів зросли на 1 %.


Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
Нестандартна бабуся ...
Валерія Тімергаліна, RSS
На безкраїй ниві афоризму… ...
Володимир Даник, RSS
Нічний гість ...
Анна Сакун, RSS
Одна з пісень Висоцького ...
Володимир Даник, RSS
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS