Ціни в області: здешевшали яйця, вартість на рибу зросла

Дата: 12-07-2018, 21:29

Ціни в області: здешевшали яйця, вартість на рибу зросла
Головне управління статистики у Черкаській області повідомляє, що споживчі ціни по області в червні 2018 р. порівняно з попереднім місяцем знизилися на 0,1%.
Продукти харчування та безалкогольні напої знизилися в ціні на 0,6 %. Найбільше (на 9,2%) подешевшали яйця. На 4,2–0,8 % знизилися ціни на овочі, гречані крупи, фрукти, сало, молоко та молочні продукти, безалкогольні напої, птицю, соняшникову олію, макаронні вироби. Водночас на 1,7–0,5 % подорожчали риба та продукти з риби, масло, свинина, яловичина, рис, хліб. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі ГУ статистики в Черкаській області.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 2,2 %, у т.ч. тютюнові вироби – на 2,8 %, алкогольні напої – на 1,5 %.
Одяг і взуття стали дешевшими 2,4 %, із них взуття – на 4 %, одяг – на 1,5 %.
Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,2 % відбулося головним чином за рахунок підвищення тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій на 0,9 %, плати за оренду житла – на 0,8 %.
Ціни у сфері охорони здоров’я залишилися без змін.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 0,2 % в основному спричинено подорожчанням проїзду в залізничному пасажирському транспорті на 5,5 %.
У сфері зв’язку ціни зросли на 0,5 %, що пов’язано насамперед з подорожчанням місцевого телефонного зв’язку на 4,2 %.
Подорожчання послуг освіти на 1% зумовлено підвищенням плати за утримання дітей у дошкільних закладах на 6,5 %.
Ціни на послуги ресторанів та готелів зросли на 1 %.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода