СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

До бюджетів Черкащини надійшло 1,76 млн гривень за адмінпослуги в земельній сфері

Дата: 13-07-2018, 21:02.

До бюджетів Черкащини надійшло 1,76 млн гривень за адмінпослуги в земельній сфері Протягом І півріччя цього року державні кадастрові реєстратори Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області надали населенню більше 89 тисяч адміністративних послуг. Із них понад 17,5 тисяч – платно, за що місцеві бюджети отримали 1 млн 760 тис. грн. Про це «Нова Доба» дізналася із прес-служби Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області.

Найбільше коштів, понад 1,6 млн грн, надійшло до бюджетів за надання відомостей із Державного земельного кадастру (ДЗК), зокрема 15,7 тис. витягів про земельну ділянку, 67,5 тис. грн – за державну експертизу землевпорядної документації. Також 59,6 тис. грн сплачено за виправлення технічних помилок у відомостях ДЗК, що допущено не з вини органу, який здійснює ведення кадастру.

Безкоштовно землевпорядники Черкащини надали 71597 адмінпослуг, або 80,4 % від усіх. Серед них найбільш затребувані: державна реєстрація земельної ділянки (19623 послуг), видача витягу з ДЗК про земельну ділянку на підтвердження її державної реєстрації (16533) та надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами й угіддями (10202).

Довідково:


Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів у Черкаській області на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
Нестандартна бабуся ...
Валерія Тімергаліна, RSS
На безкраїй ниві афоризму… ...
Володимир Даник, RSS
Нічний гість ...
Анна Сакун, RSS
Одна з пісень Висоцького ...
Володимир Даник, RSS
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS