СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Для ярмарку на площі 700-річчя у Черкасах шукатимуть інше місце

Дата: 17-07-2018, 17:01.

Для ярмарку на площі 700-річчя у Черкасах шукатимуть інше місце Сьогодні під час засідання виконавчого комітету Черкаської міськради заступник міського голови Ігор Коломоєць дав департаменту економіки та розвитку протокольне доручення знайти альтернативне місце для ярмарку, який розташований на площі 700-річчя. Оскільки така вулична торгівля захаращує довколишню територію, зокрема, прилеглий фонтан. Про це «Новій Добі» стало відомо з прес-служби Черкаської міської ради.

– Площа та водограй – мають символічне значення для міста. Вони присвячені річниці заснування Черкас. І хоча зараз фонтан не працює та потребує реконструкції, вважаю, що це не є приводом для захаращення площі торговими точками, – коментує ситуацію Ігор Коломоєць.

Подібної думки дотримується і заступник міського голови Юрій Ботнар, який запропонував знайти альтернативне місце для ярмарку, аби така торгівля мала упорядкований вигляд.

До речі, також усі присутні члени виконкому одноголосно підтримали передачу фонтану на площі 700-річчя на баланс КП «Черкасиводоканал». Адже фонтан потрібно реконструювати і створити для мешканців мікрорайону гарне місце для відпочинку.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

У Черкасах сталася дорожньо-транспортна пригода по вулиці Смілянській. Повідомляють в прес-службі Патрульної поліції. Водій автомобіля Scania не
Наразі тут найбільше потребують четвертої позитивної групи, однак чекають на всіх бажаючих долучитися до доброї справи. Про це інформує телеканал
Про транспорт у Берліні ...
Галина Березенко, RSS
Спеціяльний поштовий штемпель ...
Лев Хмельковський, RSS
Про жнива ...
Сергій і Ольга Зінченки
Росія не залишила Грузію ...
Лев Хмельковський, RSS
«Хочу – можу» ...
Катерина Коваленко, RSS
Про Кривалівку ...
Лев Хмельковський, RSS
Спогади про літо ...
Тетяна Очеретяна, RSS