Для ярмарку на площі 700-річчя у Черкасах шукатимуть інше місце

Дата: 17-07-2018, 17:01

Для ярмарку на площі 700-річчя у Черкасах шукатимуть інше місце
Сьогодні під час засідання виконавчого комітету Черкаської міськради заступник міського голови Ігор Коломоєць дав департаменту економіки та розвитку протокольне доручення знайти альтернативне місце для ярмарку, який розташований на площі 700-річчя. Оскільки така вулична торгівля захаращує довколишню територію, зокрема, прилеглий фонтан. Про це «Новій Добі» стало відомо з прес-служби Черкаської міської ради.

– Площа та водограй – мають символічне значення для міста. Вони присвячені річниці заснування Черкас. І хоча зараз фонтан не працює та потребує реконструкції, вважаю, що це не є приводом для захаращення площі торговими точками, – коментує ситуацію Ігор Коломоєць.

Подібної думки дотримується і заступник міського голови Юрій Ботнар, який запропонував знайти альтернативне місце для ярмарку, аби така торгівля мала упорядкований вигляд.

До речі, також усі присутні члени виконкому одноголосно підтримали передачу фонтану на площі 700-річчя на баланс КП «Черкасиводоканал». Адже фонтан потрібно реконструювати і створити для мешканців мікрорайону гарне місце для відпочинку.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода