СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах молодик намагався вистрибнути з вікна

Дата: 17-07-2018, 15:00.

У Черкасах молодик намагався вистрибнути з вікна «Не встигли рятувальники умовити не стрибати з сьомого поверху молодого черкащанина, як у обласному центрі стався новий випадок. Схоже вже можна вести мову про сезонне загострення у певної категорії черкащан.» - написав у Фейсбуці речник УДСНС України в Черкаській області Костянтин Проценко.

Інформація про чоловіка, який розбивши скло освітлювального вікна на сходовому марші погрожує стрибнути до рятувальників надійшла від патрульної поліції. У відповідності до протоколу реагування, на місце події, крім оперативно-координаційного підрозділу також виїхали екстремальний психолог Управління ДСНС та фахівець медичного відділення аварійно-рятувального загону спецпризначення.
У Черкасах молодик намагався вистрибнути з вікна
Перемовини із молодиком, який засів між шостим та сьомим поверхами житлового будинку на вулиці Ярославській тривали близько години. Впродовж цього часу психологу Управління Лесі Коротяєвій, таки вдалось умовити нервово-збудженого чоловіка не робити дурниць. Після чого для дачі пояснень, чоловіка у кайданках запросили до районного відділку.


Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

У Черкасах сталася дорожньо-транспортна пригода по вулиці Смілянській. Повідомляють в прес-службі Патрульної поліції. Водій автомобіля Scania не
Наразі тут найбільше потребують четвертої позитивної групи, однак чекають на всіх бажаючих долучитися до доброї справи. Про це інформує телеканал
Про транспорт у Берліні ...
Галина Березенко, RSS
Спеціяльний поштовий штемпель ...
Лев Хмельковський, RSS
Про жнива ...
Сергій і Ольга Зінченки
Росія не залишила Грузію ...
Лев Хмельковський, RSS
«Хочу – можу» ...
Катерина Коваленко, RSS
Про Кривалівку ...
Лев Хмельковський, RSS
Спогади про літо ...
Тетяна Очеретяна, RSS