«Мавпи» таки перемогли киян

Відомій черкаській баскетбольній команді вдалося взяти реванш над БК «Київ» із потрібною різницею 84:70 та вийти у наступну стадію Кубка України. Нині загальна статистика поєдинку між цими суперниками становить 156:148 на користь «Черкаських Мавп». Про це «Нова Доба» дізналася на сайті «Черкаський спорт».

Перші очки для нашої команди здобув, як це вже бувало неодноразово, Святослав Михайлюк. Молодий вихованець клубу реалізував триочковий і два свої проходи за якихось три хвилини ігрового часу. Це допомогло «Мавпам» піти у стартовий відрив – 9:2. Підтримав свого молодого партнера і Джейсон Уошбарн, який ще у стартовій десятихвилинці довів різницю у рахунку до двозначної– 17:7. Дещо зі скромнішим відривом відпустив команди на першу перерву Швець, київський снайпер реалізував дві трьошки – 23:18.

У другій десятихвилинці ситуація фактично не змінилася. Черкасці продовжували відчайдушно битися за кожен м’яч, а кияни покладалися переважно на індивідуальні дії Боброва. У підсумку один із лідерів столичної команди у цій грі здобув 12 очок та 5 підбирань. Значно кращу статистику цього вечора продемонстрував його опонент – Андрій Кальніченко, який особливо активізувався саме у другому періоді. Форвард «Мавп» видав блискучий відсоток, реалізувавши майже всі свої кидки Андрій здобув у цій грі 22 очки та виконав 5 підбирань. Саме результативність Кальніченка і агресія в захисті допомогла черкасцям піти на велику перерву з комфортною різницею – 48:34.

Третя десятихвилинка загрожувала стати переломною у матчі, та «Мавпам» вдалося вистояти! Зміни у розподілі сил вніс зонний захист «Києва», який примушував черкасців атакувати з дальньої дистанції. Попри те, що майже всі виконавці «Мавп» мають непоганий кидок, з ним у цій десятихвилинці не заладилося. У результаті кияни почали методично скорочувати різницю у рахунку. А після «уколу» Крутоуса з дальньої дистанції перевага «Мавп» скоротилася до шестиочкової. Втримати потрібну різницю по ходу матчу допоміг своїм триочковим Террі Сміт. У будь-якому разі на останню перерву команди йшли за доволі «слизького» рахунку – 62:54, на користь господарів. У заключному відтинку гри господарі ще додали агресії у боротьбі на щитах, а Террі Сміт продовжив брати на себе у важку мить. Американський захисник у цьому матчі реалізував всі свої чотири дальні атаки і здобув 17 балів. Снайперські здібності Террі і вихід з тіні Уошбарна дозволили господарям збільшити різницю в рахунку до двозначної і довести гру до спокійної перемоги.